Ağaoğlu ve Albayrak yan yana

Trabzonspor kongresinde dikkat çeken kare

Trabzonspor 07.04.2018, 11:19
Ağaoğlu ve Albayrak yan yana

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor'un Hayri Gür Spor Salonu'nda gerçekleştirilen kongresinde Başkan adayı Ahmet Ağaoğlu ile Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak'ın babası Sadık Albayrak ile birlikte oturdu.

Ağaoğlu ve Albayrak sarıldıktan sonra uzun süre sohbet ettiler. İkili yan yana oturarak kongreyi takip etti.

ALBAYRAK AĞAOĞLU İÇİN NE SÖYLEMİŞTİ?

‘Trabzonspor’un başkanı kim olursa olsun yönetimi ile adeta bir kayyum atanmış gibi titiz çalışacak ve Trabzonspor’u 2 yılda düzlüğe çıkaracak. Bunun için camianın ileri gelenleri her zaman takipte olacak’ diyen Albayrak "Başkan adaylığını açıklayan Ahmet Ağaoğlu’nu yakından tanıdığını söyleyerek, ‘Yıllarca birlikte maç izledik. Ona hep şunu söyledim. Bırak bu sosyete sporunu da gel Trabzon’a, Trabzonspor’a destek ol. Trabzonspor’un kimseyi küstürme lüksü yok. Tüm değerler bir araya gelmeli ve Trabzonspor’a 8 Nisan’dan çok güçlü yönetim yapmalı’ ifadelerini kullanmıştı.


 
Yorumlar (6)
Yıldırım34 3 yıl önce
Şu görüntüyü gördükten sonra bu yönetimin de içi boş olduğunu anlayabiliyorum. Akp zihniyetiyle TrabzonSporun yönetilmiş olması trabzonsporu borç batağına sokmuş, şampiyonluk kupası elinden alınmıştır...akp’ye %70 oy vermeye devam, devam edin ki külübümüzün kapısına kilit vursunlar. Ben siyaset yapmıyorum yapanlar şekilde gözüktüğü gibi. TS’u Batıran akp ve Genelbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dır. İsteyen herkesle istediği yerde tartışırım.
Oflu 61 3 yıl önce
Sayın ağaoğlu İNSALLAH TRABZONSPORU başarılı yerlere gedirir , AKP ye oy vermeye devam edeceğiz yüzde 70 cok az İNSALLAH yüzde 85 olur .... kimse TRABZONSPOR üzerinden siyaset edmesin .
Beyaz 3 yıl önce
Agzina saglik
YUycel 3 yıl önce
Aynen katılıyorum ama bu demek değilki herkesı dışlayalım bizi batıran kupasını vermeyen zihniyete oy veren trabzon halkıdır
Mevlüt 3 yıl önce
Aynen katılıyorum Yıldırım.
Yıldırım34 3 yıl önce
Teşekkür ederim..!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@