Ağaoğlu, Trabzonspor'da görev dağılımını Ankara’da yapacak

Trabzonspor'da yöneticilerin görevleri Ankara'da tayin edilecek.

Trabzonspor 14.04.2018, 11:10 14.04.2018, 11:25
Ağaoğlu, Trabzonspor'da görev dağılımını Ankara’da yapacak

Trabzonspor’da 7-8 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul’un ardından göreve başlayan yönetim kurulu, görev dağılımını Ankara’da yapma kararı aldı.


Olağanüstü Genel Kurulun ardından dün Trabzon’a gelen başkan Ahmet Ağaoğlu’nun teknik heyet ve futbolcularla burada bir görüşme yaptığı belirtildi. Ağaoğlu’nun, yönetim kurulu üyelerine ise ‘Pazartesi günü Osmanlıspor ile oynanacak maç öncesi Ankara’da toplanıp burada görev dağılımını gerçekleştirirerek çalışmalarımıza biran önce hız kazandıralım’ dediği öğrenildi.

TÜM YÖNETİCİLERİN KATILMASI BEKLENİYOR

Tüm yöneticilerin pazar günü Ankara’da bir araya gelerek görev dağılımının yapılacağı toplantıya iştirak etmesi bekleniyor. Bordo-mavililerde şuana kadar görevi kesinleşen tek isim olarak Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu bulunuyor. Başkan yardımcıları, mali sayman ve genel sekreter olarak görev yapacak olan isimler ise Ankara’da gerçekleştirilecek görev dağılımından sonra netlik kazanacak.

 
Yorumlar (7)
Farozlar 3 yıl önce
Hadi Hayırlısı Hakkımızdan.
Tosunoğlu 3 yıl önce
İcap ediyorsa taraftar dernekleri nakti yardım kampanyası başlatsın gücümüz nispetinde kaynak üretelim
Kum 3 yıl önce
Taraftar derneklerinin kendine hayrı yok
Caglar 3 yıl önce
Mumkunse taraftar derneklerinin hepsi biran once kapatilsin,kendi reklamini yapmayi biraksinlar ve tek cati altinda tum taraftarlar birlestirilsin
Niye Ankara 3 yıl önce
Benim bildiğim kadarıyla bu yöneticilerin çoğu istanbulda acaba niye Ankarada toplanıyor acaba o toplantıyı siyasilermi yapacak yada siyasi görev dağılımı yapacak bilmiyorum siyaset trabzonsporun içine tamamen içine mi girdi
murtaza 3 yıl önce
her haltı da siyasete bağlamayın beyninizi az çalıştırın spor olur
murtaza 3 yıl önce
az kafanı kullan da bu hafta trabzonsporun maçı hangi şehirde mal

Gelişmelerden Haberdar Olun

@