Ağaoğlu takımla buluştu

Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, yöneticiler, teknik heyet ve futbolcularla toplantı yaptı. 

Ağaoğlu takımla buluştu
banner432
Trabzonspor'da 7-8 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen olağanüstü kongrede bordo-mavili kulübün 17. başkanı olan Ahmet Ağaoğlu, futbol takımıyla bir araya toplantı yaptı. Seçim sonrası İstanbul'a giden ve dün akşam saatlerinde Trabzon'a gelen Ağaoğlu, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde yönetim kuruluyla bir araya geldikten sonra teknik heyet ve futbolcularla toplantı gerçekleştirdi. 

Trabzonspor'un yeni başkanı Ahmet Ağaoğlu, ilk kez bir araya geldiği futbol takımına önemli mesajlar verdi. Yaşanan sıkıntıları bildiklerini ve kısa zamanda bunların çözümü için çalıştıklarını dile getiren Ağaoğlu, kalan 6 maçta oyuncularından üst düzey performans göstermelerini istedi. Futbol takımının huzurlu bir çalışma ortamı içersinde olması gerektiğine vurgu yapan Ağaoğlu, önceliklerinin futbol takımının yaşadığı ekonomik sıkıntıları en kısı zamanda çözüm maddi ve manevi yönden verdikleri sözleri yerine getirmek olduğunu belirtti. 

Futbolcularla ise gerçekleştirilen toplantıda geçmişte yaşadıkları sıkıntıları dile getirmesi üzerine Ağaoğlu, verdikleri sözleri yerine getirmek için burada olduklarını ifade ederek, oyuncularından sadece saha içine konsantre olmalaranı istedi. 
Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2018, 11:27

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 12 ay Önce

Batan bir gemiyi kurtarmanın ilk yolu ,geminin nerden su aldığını tespit ederek orayı onarmaktır.Trabzon sporumuz un yıllık gelirinin 7 katı borcu olduğuna göre,önce faizlerden kurtularak ana borcu elde etmemiz,daha sonrada yıllık gelirlerin hipotekleri kaldırılarak gelirlerin borç ödeyecek duruma getirilmesiyle mümkün olduğunu düşünüyorum.tabiki her yiğidin yuğurt yiyişi farklıdır ama insan kendi inandığı bir projeyi gerçekleştirme olasılığı yüksektir.saygılar

Necip Uzunalioglu
Necip Uzunalioglu - 12 ay Önce

841 milyon borç anlık borctur . Mesela Aykut Demirden olduğu gibi hacizler, futbolcuların geçmişe dönük onmilyonlarca alacakları dahil değil. Gerçek borç en az bir milyar lira.
Tek çıkış yolu bu borcu on yıla yaymak.
Yeni borç etmemek. On yilayayarsaniz bu borç yıllık 130 milyon ödeyerek on senede temizlenir.
Bu kulübün Arap şeyhi de alsa kısa dönem başarı hayal.
Yönetime destek olmadan gerisi hayal.

Kaptan swing
Kaptan swing - 12 ay Önce

tek çözüm satilmak, eninde sonunda tüm kulupler satılacak, kuresellesmenin dayatacagi tali sonuçlardan biri

banner393

banner426

banner463

banner441

banner462