Ağaoğlu: Trabzonspor bir kurtuluş mücadelesi veriyor

Trabzonspor'da Başkan Ağaoğlu açıklama yayınladı

Ağaoğlu: Trabzonspor bir kurtuluş mücadelesi veriyor
banner432

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu yeni yıl sebebiyle yazılı bir açıklama yayınladı.  Açıklamasında 2019 yılının ülkemize ve tüm insanlığa barış, huzur ve refah getirmesini dileyen Başkan Ağaoğlu, yeni yılın Trabzonspor taraftarlarının beklenti ve özlemlerini gidermek için de yeni bir başlangıç olmasını temenni ettiğini kaydetti.

Ağaoğlu, sözlerini şu şekilde sürdürdü:

‘’Gücümüze inanarak ve hiçbir koşulda karamsarlığa kapılmadan yol alacağız. Bizler Trabzonsporumuzu her daim ileriye taşımanın heyecanı ve gayreti içinde yolumuza devam ederken karşılaşacağımız engeller bizi yıldırmamalı. Bugün gelinen nokta itibarıyla sahada mücadelesi ile bizi onurlandıran, özlediğimiz oyunu ve duruşu sergileyen bir takım var. Bunun tadını çıkardığımız ve mükafatını aldığımız bir sene diliyorum. Şahsen ben, Bordo-Mavili futbolcularımızın sahadaki mücadelelerinden ve büyük Trabzonspor ailesinin birlik ve dayanışmasından doğacak başarılarla dolu bir senenin bizleri beklediğine tüm kalbimle inanıyorum.

Yönetim olarak geride bıraktığımız sene olduğu gibi bu sene de ekonomik darboğazın pençesinde geçecek. Taraftarlarımızdan bu durumu göz önünde bulundurmalarını önemle rica ediyorum. Trabzonsporumuz bir kurtuluş mücadelesi vermektedir. Yeniden daha güçlü bir şekilde ayağa kalkmaya çalışmaktadır. Bizler bunları yaparken büyük camiamızın bizimle birlikte yanyana durması, bugüne kadar yaptığımız işlerin ne kadar doğru olduğunu göstermektedir. Biz biriz, biz Trabzonsporuz.

Yeni yılda da temel hedeflerimiz olan açıklık ve şeffaflıktan ödün vermeden yeni gelir kalemleri, yeni sponsorluklar yaratarak kulübümüz için var gücümüzle çalışıyor olacağız.

Şahsım ve yönetim kurulum adına, Bordo-Mavi formayı terleten tüm sporcularımıza, teknik ekiplerimize, kulübümüzün profesyonel çalışanlarına, iş ortaklarımız ve sponsorlarımıza teşekkür ediyorum. 2019 yılı, Trabzonspor camiasına, taraftarlarımıza, ülkemize ve tüm insanlığa barış, huzur ve refah getirsin.

Sevgi ve saygılarımla.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hosgeldin.
Hosgeldin. - 6 ay Önce

Sayin Baskan
Bu takim Akp nin yan kurulusu degil.
Küstürülen Muhalefetin gönlünü alin.yoksa topal ördek gibi oluruz.
Ts ORTAK DEGERIMIZKEN BIR PARTIYE PESKES CEKILEMEZ.

Mustafa
Mustafa - 6 ay Önce

Trabzonspor maalesef Ağaoğlu öncesi yönetimler sayesinde ödeyemeyeceği kadar borçlandırılıp siyaset kurumunun minnetine mahkum hale getirilmiştir. Bugünkü borç ne Ağaoğlu yönetiminin ne de başka her hangi bir yönetimin altından kalkabileceği bir borç değildir. O yüzden başkana kızmayalım lütfen. Kabahat sorumsuzca harcamalarla kulübü bu hale sokan İho ve Usta da. .

Doktor TS
Doktor TS - 6 ay Önce

Evet başkan, bir kurtuluş mücadelesi veriyoruz. Biz kenetlendikçe zafer kaçınılmaz. Senin ağzından 'yarın şampiyonluğumuzu ilan ediyoruz' cümlesini duyacağımız bir 2019 dileğiyle..

istanbullu
istanbullu - 6 ay Önce

bizi iflas ettiren muhalefet dargınmı..dag daĝa küsmüş daĝın haberi olmamış..asıl muhalefet özür dilemeli

SIRADAKİ HABER

banner393