banner491

Ağaoğlu: Takımın temelleri sağlam

Trabzonspor'da Başkan Ahmet Ağaoğlu takımın iyi sinyaller verdiğini söyledi

Ağaoğlu: Takımın temelleri sağlam

Trabzonspor'da Başkan Ahmet Ağaoğlu, takımın temellerinin sağlam olduğunu söyledi.

Ağaoğlu, "Oynadığımız futbol taraftarı tatmin edecek, gidebildiğimiz yerlere kadar maç maç gideceğiz. Ligin sonuna kadar da zirve yarışının içerisinde olacağız. Zirveyi sadece şampiyonluk olarak algılamamak lazım. 6 senedir 5'incilikten yukarı çıkamıyorduk. Onun için her karşılaşma aynı önemi taşıyor, savaşıyoruz ama sağlam savaşıyoruz. Ayağımızı, baldırımızı sahada bırakıyoruz ama savaşıyoruz. Bu beni inanılmaz mutlu ediyor. Ortaya koyulan bu mücadele, bu azim, bu hırs benim 70'li yıllarda izlediğim Trabzonspor'un sinyallerini veriyor. O ruh, o futbol, o mücadele biz buyuz. Futbolu farklı şekilde oynayamayız, bu bize zevk veriyor. Horunu, kolbastıyı hızlı oynuyoruz, hızlı konuşuyoruz, yemeği hızlı yiyoruz. Öyle laylaylom futbol filan yok" diye konuştu.

500 MİLYON TL ÖDENDİ

Başkan Ahmet Ağaoğlu, önemli tasarruflar yapmasına rağmen takımı zirve mücadelesinde tutmayı başardı. 37 milyon euro olan takım maliyetini 13- 14'e indiren Ağaoğlu yönetimi, 11 ayda transfere 2 milyon euro harcarken, elinden çıkardığı oyunculardan ise 9 milyon euro gelir elde etti. 500 milyon TL'lik de bir ödeme gerçekleştiren yönetim, yüzde 70 civarında bir tasarrufa gitti. Ayrıca son 6 yılda 20 milyon TL'ye yakın bir teknik direktör harcaması yapan bordo-mavili kulüp başarıları elde edemezken, kısıtlı kadroya rağmen Ünal Karaman ile toparlandı..

Fotomaç


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
adnan
adnan - 8 ay Önce

boyle devam yonetim hoca futbolcular taraftar dogruyu buldu bugidis sanpiyonlugun yoludur sabir guven cesaret oldumu gerisi kolay

banner441

banner472