banner536

banner526

banner513

Ağaoğlu sponsor müjdesini verdi!

Ağaoğlu yeni sponsor ile anlaşmak üzer olduklarını açıkladı

Trabzonspor 16.05.2019, 10:02 16.05.2019, 16:35

Zor bir sezonu geride bırakan Trabzonspor, yeni sezonda sahaya yeni bir göğüs reklamıyla çıkacak. Başkan Ahmet Ağaoğlu bu konuda bir şirketle yaptıkları görüşmelerde anlaşma sağladıklarını söyledi ancak söz konusu şirketin ismini açıklamadı. Ağaoğlu, “Forma reklamımız bu sene bitiyor. Göğüs reklamı için anlaşmamız var. Son noktaya geldik. İmza atılmadan isim söylemek doğru olmaz. Stadyumun isim hakkıyla ilgili çalışmalar da var. O bitmiyor devam ediyor ama orada farklı bir projemiz var” dedi.

NE YAPALIM, CANLARI SAĞ OLSUN!

Fenerbahçe’nin yardım kampanyasındaki desteğe de değinen Ağaoğlu, “Biz toplayamadık. Ne yapalım biz böyleyiz. Biz de bu katkıyı yapmak ve o ekonomiyi yürütmek için görevdeyiz. En azından bazı iş adamlarının hassasiyet göstermesini beklerdim” diye konuştu.

2-3 TANE BEYİN(!) VAR

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, medya eleştirisini de şöyle özetledi: ‘Bazı beyinler’ diyeceğim, ‘Beyin’ demek ne derece doğru bilmiyorum. Beyin olsa aynı alışkanlıkları sergilemezler. Eskiden kalma alışkanlıklarını Trabzonspor’la içten içe olan ve hiç bitmeyen husumetlerini sürdürme çabasındalar. Öyle bitmeyen bir hesap var ki içlerinde. Bunlar 2-3 kişiden ibaret. Onların kim olduğunu da Türk spor kamuoyu biliyor.

CEZA SAHASI DIŞINDAN BiZ PENALTI iSTEMEYiZ

Ağaoğlu isim vermeden Konyaspor hocasına ve yönetimine de gönderme yaptı: Trabzon’un en büyük özelliği gerçekten futbolu bilen bir taraftar kitlesi var. Yani ‘Çeza sahası dışında yapılan bir harekete penaltı vermedi diye’ hakemi yerden yere vuran tek bir kişi bulamazsınız Trabzon’da. Bizimkiler ceza sahasının ne anlam ifade ettiğini çok iyi bilirler.

 Akşam


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (12)
zafer 1 yıl önce
"BASKANIM BIZIMKILERDE ANCAK KURU SIKI ATAR ZENGIN CAKMA TRABZONSPORLU ISADAMLARINI KAST EDIYORUM"
Ali Haydar 1 yıl önce
Demekki havlayip isiramamak böyle bir sey. Para toplamak bir tarafa bizimkiler aydadlarini ödemiyorlar…Biz daha o kadar SMS atamayan bir taraftarla maca gitmeye parasi olmayan taraftarla rekabetteyiz… Futbolun bedava oldugu zamanlar gecti. Ustelik bu camianin Iho ve Usta makrobu gecirdigi göz önünde bulundurursak……Bu sezonun ne kadar basarili oldugunu siz dusunun
Maestro 1 yıl önce
Futbolcular daha rahat Ferrari'ye binsin diye daha rahat Lüks hayat yaşasınlar diyemi kendi rızkımı futbolculara bağışlayacağım yok böyle dünya, bağış yapanlarada saygı duymam enayi derim
? 1 yıl önce
haksızda değilsin ama haklıda değilsin?????
Ali Bal 1 yıl önce
Fenerbakçe sk yapılan canlı yayın akışı hangi kanalda yapıldı tv 8 de tv 8 kimin Muharrem Ustanın Başka yerlerde içimizdeki İrlandalıları aramaya gerek yok..Başımızı kaldırdığımızda onu buluruz.
burçak 1 yıl önce
TV 8 Muharrem Ustanın mı? Bu nereden çıktı dalga mı geçiyorsun :)
necati 1 yıl önce
Başkanım biz siyasete biad ettik, fb etmedi. Fb yi siyasetten üstün tuttu fb yönetimi, bizim yönetimler ise siyaseti TSdan üstün tuttu. Bu yüzden işadamaları destek olmaz. Siyasetçiler olsun, der
yasar 1 yıl önce
helal başkan
Adnan 1 yıl önce
Seneye COK güzel formalar bekliyorum,Baskanim yan cubuklu forma yaptirin
TS 61 1 yıl önce
BAŞKANIM, KLÜPTE SENELERDİR BİR İŞE YARAMAYAN TOPÇULAR VAR...BU KÜLÜSTÜRLERDEN KURTULMALIYIZ....
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@