7m


7m

hyundai

Ağaoğlu: Sosa önemli katkı sağlayacak

Trabzonspor'da Başkan Ahmet Ağaoğlu, Arjantinli yıldız için, “Bu sezon önemli katkılar sağlayacak” dedi

Trabzonspor 24.07.2018, 08:23
Ağaoğlu: Sosa önemli katkı sağlayacak

Başkan Ahmet Ağaoğlu, geçen yıl bazı sorunlar yaşayan Sosa'nın bu sezon çok daha farklı olacağına inandığını ve kendisine yeni transfer gözüyle baktıklarını söyledi.

Birkaç gündür adı Beşiktaş ile anılan Sosa'nın kamp performansı hakkında olumlu raporlar aldıklarını söyleyen Ağaoğlu, "Sosa ile uzun uzun konuştuk.

Kendisi de geçen sezon iyi bir performans sergileyemediğini kabul etti. Ancak bu sezon için farklı olacağını da dile getirdi. Şu an kafasının rahatladığını biliyoruz. Ondan beklentimiz yüksek" dedi.
 

Fotomaç


Yorumlar (6)
Süleyman 4 yıl önce
Eğer gençler takıma kazandırılacaksa Sosa, Kucka, Burak üdolleri olarak kalmalı.
takım taraftarı 4 yıl önce
Daha çooooook beklersiniz başkan adamın takım zerre kadar umurunda deyil ne diyecekti sana ya gelip yatacağım mi bir futbolcu bazen iyi olmayabilir bazen istediklerini yapamayabılır ama bir gayreti bir çabası olur sezon boyu bazı maçlarda biraz değişik oynar oysa Sosa sezon boyu sahada hiç birşey umurunda deyildi âdeta takımla alay etti bundan birşey beklemek hayalcılık kendini avutmatır
tre 4 yıl önce
kesinlikle doğru tespit..
DUMANOĞLU 4 yıl önce
BU ADAMIN TAKIMIN SAHİPLENMESİNİN TEK ŞARTININ MAAŞINI TIKIRINDA ALMASI GEREKTİĞİ KONUSUNDA HEM FİKİRSEK. KLUBÜN BU YOKLUĞUNDA OLUR DA BU SENE ÜST DÜZEY OYNAR TAKIMA BÜYÜK KATKI SAĞLAR BELKİ SENE SONUNDA ÇİN VEYA KATAR A PAZARLARIZ DİYORSANIZ BÜYÜK RİSK ALIRSINIZ. ZİRA BU ADAM İSTANBUL U KARISININ BASKISIYLA VS BIRAKTI. ÖYLE SATMAYA KALKTIĞINIZDA DA KARISI YİNE BAŞROLÜ ELE ALACAKTIR. KARISI GİTMEK İSTEMEZSE TRANSFER DE OLMAYACAKTIR. MİLANO GİBİ AVRUPA NIN BİR BAŞKA ÖNEMLİ ŞEHRİNE SATMANIN DA HAYAL OLDUĞUNU DÜŞÜNÜRSEK. BU SENE 3 E 5 E BAKMAYIN ARJANTİN VS MUTLAKA ELDEN ÇIKARIN DERİM...
TEMEL DOGRU 4 yıl önce
bu atam iyi ama onu da hemen satin.doymus ve keyfi oynuyor
Trbzn 4 yıl önce
He sağlayacak. 5 m euro zarar... Başka ne sağlayacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@