Ağaoğlu: Sistem değişecek

Yeni başkan Ağaoğlu Trabzonspor'daki sistemi değiştirmek istediklerini söyledi.

Trabzonspor 11.04.2018, 08:39
Ağaoğlu: Sistem değişecek

Dün resmi olarak Trabzonspor'da başkanlık görevine başlayan Ahmet Ağaoğlu, açıklamalarda bulundu. Ciddi anlamda zorlu bir göreve başladıklarını ve ateşten gömleği sırtlarına geçirdiklerini belirten Ağaoğlu, “Biz gelmeden önce Trabzonspor’un tek formülü ‘borç, borç, borç’tu. Artık bu sistemi değiştirmemiz gerekiyor. Biz de yeni bir sistem getirmek ve yeni formüller bulmak için uğraşıyoruz. Kısa zamanda en iyi yolu bulmayı ve maddi anlamda rahatlamayı hedefliyoruz” dedi.

‘Kısa vadeli borçlar...’

Tüm bu işleri yaparken, sportif başarıyı da geri plana atmayacaklarını dile getiren Trabzonspor’un patronu, “Öncelikli olarak kısa vadeli ve ödeme zamanı gelen borçlarımızı ödemeyi düşünüyoruz. Bu ödemeler içerisinde oyuncuların, teknik heyetin ve personellerin birikmiş alacakları da var. Tüm bunları hallettikten sonra asıl büyük ödemeler için formül ve kaynak arayışına geçeceğiz. Ancak kimse merak etmesin bu işler ile uğraşırken, yarışın dışında da kalmayacağız. Trabzonspor taraftarının ne olursa olsun sabretmesi ve bize destek olması gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Fanatik
Yorumlar (1)
Oktay koç 3 yıl önce
Sayin Ağaoğlu. Hani Lafa gelince herkes büyük Trabzonsporlu.Şu Trabzonlu işadamlarina gidin 3 yillik Sponsorluk anlaşmasi teklif edin.3 yilliğina 1 milyon Euro.20-30 kişi kabul erst,bu Trabzona büyük ilaç olur.Bir de kulüp Tüzüğünde değişiklik yapin.Trabzonspor Gelirlerinin ancak %20 si kadar Borclanabilir diye.En azindan kulüp soyulmaktan kurtulur.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@