Ağaoğlu: Sistem değişecek

Yeni başkan Ağaoğlu Trabzonspor'daki sistemi değiştirmek istediklerini söyledi.

Ağaoğlu: Sistem değişecek
Dün resmi olarak Trabzonspor'da başkanlık görevine başlayan Ahmet Ağaoğlu, açıklamalarda bulundu. Ciddi anlamda zorlu bir göreve başladıklarını ve ateşten gömleği sırtlarına geçirdiklerini belirten Ağaoğlu, “Biz gelmeden önce Trabzonspor’un tek formülü ‘borç, borç, borç’tu. Artık bu sistemi değiştirmemiz gerekiyor. Biz de yeni bir sistem getirmek ve yeni formüller bulmak için uğraşıyoruz. Kısa zamanda en iyi yolu bulmayı ve maddi anlamda rahatlamayı hedefliyoruz” dedi.

‘Kısa vadeli borçlar...’

Tüm bu işleri yaparken, sportif başarıyı da geri plana atmayacaklarını dile getiren Trabzonspor’un patronu, “Öncelikli olarak kısa vadeli ve ödeme zamanı gelen borçlarımızı ödemeyi düşünüyoruz. Bu ödemeler içerisinde oyuncuların, teknik heyetin ve personellerin birikmiş alacakları da var. Tüm bunları hallettikten sonra asıl büyük ödemeler için formül ve kaynak arayışına geçeceğiz. Ancak kimse merak etmesin bu işler ile uğraşırken, yarışın dışında da kalmayacağız. Trabzonspor taraftarının ne olursa olsun sabretmesi ve bize destek olması gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Fanatik


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Oktay koç
Oktay koç - 9 ay Önce

Sayin Ağaoğlu. Hani Lafa gelince herkes büyük Trabzonsporlu.Şu Trabzonlu işadamlarina gidin 3 yillik Sponsorluk anlaşmasi teklif edin.3 yilliğina 1 milyon Euro.20-30 kişi kabul erst,bu Trabzona büyük ilaç olur.Bir de kulüp Tüzüğünde değişiklik yapin.Trabzonspor Gelirlerinin ancak %20 si kadar Borclanabilir diye.En azindan kulüp soyulmaktan kurtulur.

banner421

banner426

banner432

banner443

banner441