Ağaoğlu: "Prematüre beyinliler..."

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

Ağaoğlu: "Prematüre beyinliler..."

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, dün oynanan Türkiye - Rusya karşılaşamasından önce sosyal medya da sıkça paylaşılan Türkiye bayraklarının rüzgar tarafından yere düştüğü fotoğrafların paylaşılması hakkında, "Sosyal medyada dün geceden beri paylaşılarak şehrimiz ve taraftarımız üzerinde olumsuz bir algı yaratılmaya çalışılan fotoğrafa şöyle dikkatlice bakalım; Koltuk üzerlerinde ve yerde Bayrak ve Federasyonun dağıttığı paketlerin haricinde tek bir çöp parçası dahi yok yani fotoğafın maç öncesi çekildiği apaçık ortaddayken, rüzgarın suçunu taraftarımızın üstüne yükleyerek olumsuz bir algı yaratma çabalarının hangi prematüre beyinlilerin ürünü olduğunu anlamak çok da zor değil. Bu düşünce içerisinde olan zavallılar şunu iyice bilsinlerki; bir toplumu en güçlü olduğu yerden kalleşçe vurmaya çalışmak yapılabilecek en aptalca hatadır." dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2018, 18:06
Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
İsa Sayar
İsa Sayar - 2 hafta Önce

Başkanım golf falan oynayınca biraz elit zannettim sizi ama tam bir halk insanıymışsınız. İşte bize böyle sahip çıkacak vatanını milletini aşağılamayan yerli ve milli insanlar lazım.

Mehmet Köseoğlu TV ses
Mehmet Köseoğlu TV ses - 2 hafta Önce

Ağzımızlan kuş tutsak yaranamıyoruz Bizanslılara.

Salih 6107
Salih 6107 @Mehmet Köseoğlu TV ses - 2 hafta Önce

Yaranmaya çalışanda kabahat.

Nevzat  Tezcan
Nevzat Tezcan - 2 hafta Önce

Tebrik ediyorum
Ellerinize sağlık

Vugrineç
Vugrineç - 2 hafta Önce

Gerizekalılar, Allah akıl dağıtırken bunlar neredeydi acaba merak ettim

zafer
zafer - 2 hafta Önce

NE DE ÖZLEMISTIK SENIN GIBI BASKANI BE UZUN ZAMANDIR BÖYLE BASKANIMIZ OLMADI AMIL EKINCI HARIC. BASKANIM BIZI BIRAKMA ENAZ 10 SENE TAKIMIN BASINDA KAL INSALLAH SEN KALIRSAN BU BORC BITER 5 SENEDE EVELALLAH ALLAHIN IZINIYLE. EGER BASKASI GELIRSE BU KULÜBÜ YEMEYE KANINI EMMEYE DEVAM EDERLER. NAHOS YIYECEK BIRSEYDE BIRAKMADILAR YA.

Erkan doğan
Erkan doğan - 2 hafta Önce

Şike pankartı acılınca beylerin zoruna gitmiş belli bizi bayrakla vuracaklarını sanan bu küçük beyinliler sunu bilmiyoki bayrak için ölmeye hazır bi sehiriz Isparta gerek yok devletimiz bunu cok iyi biliyor

ÇORUMLU
ÇORUMLU - 2 hafta Önce

başkanım akşam asporda bile vay efendim maça gelenler niye bordo mavi forma giymiş gibi yorum yaptı o emre mor denen adam yazıklar olsun

Ercan
Ercan - 2 hafta Önce

Ülkemizin düşmanları nedense her fırsatta Trabzon'a saldırıyor.neden acaba


banner426

banner421