banner556

Ağaoğlu: Oynamak istemiyoruz demedik

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu açıklamalarda bulundu

Trabzonspor 08.05.2020, 08:17 08.05.2020, 15:44
Ağaoğlu: Oynamak istemiyoruz demedik

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, TFF ile Sağlık Bakanlığı'nın yaptığı görüşmeler sonucunda liglerin 12 Haziran haftasında başlama kararını değerlendirdi. Bordo-Mavililer'in patronu, sosyal medyada dolaşan 'Oynamak istemeyen 4 kulüpten biri Trabzonspor' iddialarına sert tepki göstererek, "Lig lideri olan bir takımın başkanı olarak, ne benim ağzımdan ne de herhangi bir yöneticimizin ağzından 'Oynamak istemiyoruz' şeklinde bir ifade çıkmadı. Ortada bir pandemi var, devletin kararı ne olursa olsun Trabzonspor saygılı olur. Lig lideri olmamıza rağmen, ‘Lig tescil edilsin’ diye bir ifade de kullanabilirdik biz. Devlete akıl vermek gibi bir terbiyesizliğe girişmedik. Alacakları karara saygı duyacağız" diye konuştu.

'Testi pozitif çıkarsa...'

TFF'nin sadece takvim belirlediğini kaydeden Ağaoğlu sözlerini şu ifadelerle noktaladı: "Henüz adı konulamayan, nasıl yürütüleceği belli olmayan çok konu var. Bunlardan en basiti, maçlar oynanmaya başladığı anda, varsayalım ki bir sporcuda korona pozitif çıktı. Tüm takım karantinaya alınacak, ne olacak? TFF sadece takvim belirledi. Nihai kararı verecek olan kurul ve bakanlık tavsiyeleri ile hükümettir."

Yorumlar (7)
Gerçeği gör Trabzon! 9 ay önce
Bu hükümet ilk kazığı 2011 de Trabzona attı,ne oldu ,sonraki seçimlerde ne güzel kazık yedik diye gidip % 68 ile yine aynı adamı seçtiler,Hükümet bakıyor,adamların kupasını elinden aldık adamlar yine bizi destekledi,bunlar tam koyun dedi,şimdide yine hak ettiğimiz kupayı bize vermeme eğilimindedirler,çünkü biliyorlar,aynı koyunlar biz kupalarını alsak bile bizi destekleyecekler,yani kalkıp Tff şöyle,yok Trabzon düşmanı gibi sahte düşman oluşturmaya gerek yok,Trabzonun en büyük düşmanı 2011 de kupamızı çalan ve bu senede çalmaya çalışan hükümet ve onun başındaki adamdır.NOKTA!
alix1967 9 ay önce
adamlar damat diyor trabzonlu bakanlar diyor saçmalıyor,biz de tuhaf birşey diyoruz.
bir karar verelim artık adam fb li ,geçen sene başakşehir li bu sene de cimbomlu mu oldu.
Vatandaş 9 ay önce
Sen Koyun’san biz ne yapalım? Hükümet vermedi kupamızı da diğerleri ne yaptı itiraz mı ettiler? Hatırlatayım: Aziz yıldırımı hapishanede ziyaret eden Kılıçdaroğlu idi!
SELOCAN61 9 ay önce
Şİke döneminde FB kLÜBÜ, 52. maddenin yani; bir defaya mahsus küme düşmenin kaldırılması için meclisi topladı...4 Tarbzonlu bakan acilen devreye girmeli...Bu işin içinde başka işler var gibime geliyor........demedi demeyin
Mahir 9 ay önce
Allah bize bu ve bunun gibi haramları terk etmediğimizden bu virüsleri musallat ediyor. Ama. Bizde akıllanma yok malesef. Bir ayağı mezarda olanların halen dertleri milletin parasını nasıl 11 kişiye beşkeş çekeriz. Göreceçeksiniz küfür azalmadan bu virüsler azalmaz. Allah hepimize Hidayet versin inşAllah.
alix1967 9 ay önce
tek noktayı hedef almak lazım.lig oynansın dendiğinde terim ve ailesi ve cengiz nasıl köpürüyordu,dünya da tescil haberleri gelmeye başlayınca neden bu kadar istekli hale geldiler.yıkmışlardı,velveleye vermişlerdi her yanı oynanmasın diye.vaka ve risk ve ölümler bağırdıkları günlere göre daha mı az?
gökhan temel 9 ay önce
başkan bu şartlar altında oynama oynayamam de çekil şampiyonluk kaçarsa bizim için ağır olur

Gelişmelerden Haberdar Olun

@