Ağaoğlu'ndan Sturridge için karakter vurgusu!

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Daniel Sturridge'nin ayrılık süreciyle ilgili Haber61'in sorusunu yanıtladı

Trabzonspor 04.03.2020, 08:49 04.03.2020, 09:19

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu yolların ayrıldığı Daniel Sturridge konusunda açıklamada bulundu.

Haber61'in sorularını yanıtlayan Başkan Ağaoğlu, Sturridge için karakter vurgusunda bulundu. Geçmişte haketmediği parayı alıp kulüpten ayrılanları ve Trabzonspor'u FIFA'ya, UEFA'ya TFF'ye şikayet edenleri hatırlatan Ağaoğlu , Sturridge'in bu konuda çok karakterli bir duruş sergilediğini dile getirdi.

Sturridge'in ayrılığı konusunda detayları Kamu Aydınlatma Platformu'na bildirdiklerini söyleyen Ağaoğlu "Sturridge ileriye dönük alacaklarından vazgeçti. Kendisine kariyerinde başarılar diliyoruz. İyi bir oyuncuydu. Karakter olarak ayrılırken gösterdiği davranış nasıl bir oyuncu olduğunu gösteriyor. Bu şehirden haketmediği parayı alıp gidenlerin sayısı az değil bunları biliyoruz. İleriye dönük alacakları olan ve ondan dolayı UEFA’da FİFA’da ve TFF’de dosyaları olan kişilerin sayısı hiç de az değil " ifadelerini kullandı.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (13)
Yasin 2 yıl önce
Ersun bunların başında. Bir de Fenerbahçe den tazminat almam diyor karaktersiz herif.
Baskanim 2 yıl önce
Ne yani Bizim öz Trabzonlu Özer hurmaci ve digerlerinde dahami cok karakteri vardi Trabzonspor a karsi elin ingilizinin
ZORLU 2 yıl önce
Özer Hurmacı ileriye dönük hak etmediği paraları almad ımı? emin misin?
Trabzonspor 2 yıl önce
Cemil kardes bende ironi yaptim yani bizimkilerden karakterli diye
cemil 2 yıl önce
kötü bir şey mi dedi Karakterli olduğunu anlattı
Trabzonlu 2 yıl önce
Adamsın başkan bağzı başkanlar senden öğrenecekleri cok şeyler var
Tscan 2 yıl önce
Elin İngiliz i daha karekterli çıkmış demekki
Furkan 2 yıl önce
Sözleşmesinde ceza alması durumunda karşılıklı fesih işleminin gerçekleşeceği yazıyor bunun karakterle ne alakası var Sayın AĞAOĞLU ?
Takım aklı 2 yıl önce
Takım taraftarı adlı yorumcuya "yaw yazduğini okudun mi "yani sen da futboli biliysın yorumda yazaysun Allah tan ki senden fazla yok
takım taraftarı 2 yıl önce
Sayın Ağaoğlu siz tabi ileri dönük alacaklarını almadığı için bunları söylüyorsunuz. Yalniz ben sahada ne yaptığına bakarım şurda sezonun bitimine on maç var ve Sturridge cin oynadığı dakikaları toplayın asla beş maç yapmaz. Saha da kaldığı süre içinde bir Antep ve birte Rize maçında birşeyler yaptı. Sahada hiçbir mücadele istek arzu görmedik onda. Sturridge cin en başta alınması yanlıştı. Biz Rodellaga yi bile saklasaydık bundan çok daha iyi olurdu.
analız 2 yıl önce
bizim ingilizler de o karakter yok.. özer efsun tolunay ve ersumda kadroya dahi giremeyen ingilizler,hepımızın hakkı var o aldıkları paralarda haram olsun ..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@