banner572

Ağaoğlu'ndan Başakşehir'e taş!

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Başakşehir'e gönderme yaptı

Trabzonspor 18.07.2020, 16:46
Ağaoğlu'ndan Başakşehir'e taş!

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu uzun süredir süren sessizliğini bugün çıktığı Trtspor canlı yayınında noktaladı.

Bir çok konuda merak edilen sorulara yanıt veren Ağaoğlu konuşmasının arasında şampiyonluk yarışı verilen Medipol Başakşehir'e de göndermede bulundu.

Ağaoğlu, kadro derinliği konusunda sıkıntı yaşadığını anlattığı sırada Başakşehir'i örnek göstererek onlar gibi bir gelir sahip olmadıklarını dile getirdi. Başkan, taraftar farkına rağmen o kadar büyük sponsor gelirlerine sahip olunamadığına dikkat çekti.

Ağaoğlu "Kadro zafiyetimiz var evet derinlik sıkıntısı var. Ama benim 16 Milyon Euro takım bütçem var. Bunu aşamam. Başakşehir’in gelirleri yüksek onlar yapıyor. Taraftarım var ama o kadar büyük reklam gelirlerim yok. 50 Milyon Euro’luk bütçeli takım var karşımızda. Bir de işin bu tarafına bakalım. Biz ne yaparsak yapalım böyle bir bütçemiz yok."  dedi.

Ağaoğlu ayrıca kulüplerin sağlam maddi tablolara sahip olması için oyuncu satmak zorunda olduğunu anlattığı kısımda da Başakşehir'e taş attı. Ağaoğlu " Ya oyuncu satacaksınız ya da çok yüksek rakamlarla nasıl olacaksa sponsorluk sözleşmeleri imzalayacaksınız. Karşılıksız gelir elde edeceksiniz. Bunu bazı kulüpler çok iyi yapıyor." ifadelerini kullandı.

Başkan Ahmet Ağaoğlu'nun işaret ettiği kulübün Başakşehir olduğu net şekilde anlaşıldı. Bilindiği üzere taraftarı olmayan belediye kulübü son sezonlarda yüksek sponsor gelirleri ve uçuk transferleriyle dikkatleri üzerine çekmişti.

ağaoğlu


Yorumlar (52)
Amasyali Bordomavi 1 yıl önce
Ne yapsın doğruları söylemesinmi bugün ikinci sırada isek kupada final oynayacaksak bu yönetim ve başkan başarılıdır bu takım yokdan var oldu unutmayın değerli trabzon spor sevdalıları
Davut kazancı 1 yıl önce
Tarafsız Cumhurbaşkanı Bütün sponzorları Başakşehirli yaparsa,,
Gokhan 1 yıl önce
Bu paralar nerden geliyor basaksehire açıklanmalı
Serkan öztürk 1 yıl önce
Paralar akp dümeninden geliyor,,
Paradox 1 yıl önce
300 Taraftarı olan bir Futbol kulübünün nasıl 50 milyon Euro’luk bütçesi oluyor? Bu değirmenin suyu nerden geliyor? Kim yada kimler bu kulübe kıyaklık yapıyor? Bunu neden kimse irdelemiyor?T. Cumhuriyetin’de nasıl bir yönetim var?
H. M 1 yıl önce
İstanbul halk ekmek THY ve devlet destekli bir kulüp.. Bizlere her şey mübahtır. İlk seçimde oylar %90 olursa bence şaşırmayın. Bu duyarsız nsanlara daha fazla ızdırap yapılmalı.
Ercan A 1 yıl önce
Cehape ve İP gelince size çalışacak ya!
Kadir 1 yıl önce
Birak bu isleri agaoglu birak top oynamıyor takimin basaksehire konya 4 atti sen ne yaptin ankaragucune antalyaya bedava puanlar verdin kimseyi suclama suclu sen ve huseyin cimsir sapsigidir
Yasat 1 yıl önce
Aynen öyle , Başkan aldığın hoca kaçan şampiyonluk un sorumlusudur, Sen yaptığın saçma sapan transferleri anlat.!( andusiç , Advijaj , Koray .,,,)
hasan usta 1 yıl önce
evet aydınlandık ama ben bir şeyde takıldım neden takım oynamıyor başkan bun u hiç izah etmediniz lastik değişecekmiş nasıl bir lastik hocam 5 hafta öncesine kadar bu takım herkesi yer diyorduk ne oldu da lastiğe bağladınız işi tamam bir lastik patladı anlarım ama 4 lastik başkanım bu lastiğin 4 dünü kim neden patlattı biz bunun cevabını bekliyoruz üstü örtülü ödenek gibi üstü örtülü konuşma açıklama istemiyoruz kimse bizi yanlış anlamasın biz bunun altında başka işler var diyoruz tekrar özür diliyorum iyi çalışmalar ben 42 yaşındayım sanırım bu bu şekilde sürecek
Serko61 1 yıl önce
Nezaman finale gelsek gene karşımıza o büyük şeytan çıkıyor ne tesadüf degilmi...
Abdullah 46&61 1 yıl önce
Lütfen başkanımıza desteği esirgemeyelim...şampiyonluk bu sezon belki kaçtı ama diğer İstanbul takımlarından daha fazla gelecek vaat ediyor Trabzonspor...Yeter ki aklım selim olalım...nereden nerelere geldiğimizi unutmayalım...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@