Ağaoğlu: "Eğer beklediğimiz sonuç çıkmazsa..."

Trabzonspor Başkanı ahmet ağaoğlu, açıklamalarda bulundu.

Ağaoğlu: "Eğer beklediğimiz sonuç çıkmazsa..."

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Trabzonspor'un UEFA Disiplin Kurulu'na sevki ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Ahmet Ağaoğlu, UEFA Disiplin Kurulu'na sevk edilmeleri nedeniyle muhtemel bir Avrupa kupalarından men cezası ihtimaliyle ilgili olarak ise şu sözleri kullandı:

"Onun için ne söylersek sadece duygu, düşünce ya da beklentimizi ifade etmiş oluruz. En geç önümüzdeki hafta sonuna kadar bekleyeceğiz. UEFA Disiplin Komitesi'nin vereceği karara bakacağız. Eğer oradan beklediğimiz sonuç çıkmazsa ondan sonra zaten CAS yolu açık. Şartları, imkanları sonuna kadar zorlayacağız."

inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Semih Atik
Semih Atik - 10 ay Önce

Umarım sorun çıkar. Yaa bırakın Avrupa ligini. Hiçbir getirisi yok. Bize şampiyonluk ve şampiyonlar ligi ilaç olur ancak. Bu sene Türkiye kupasını bile sallayin. Tamamen gençleri oynatin. Bütün gücümüzle lige asilalim. Bir şampiyonluk gelirse bizi daha kimse tutamaz.

TS
TS - 10 ay Önce

Başkan bu yönetim ve kadroya tabii ki taraftara yıllardır özlenimi duyduğumuz şampiyonluk bu sezon yakışır ki bu sezon şampiyonluk demek futbolcuların değerini katlar ş.ligi geliri sponsorlar vs kulübün bütçesini büyük rahatlatır dolasıyla başkan mhk ve tff nin hokkabazlılkarına şimdiden önlem adına ts un lobisini siyasi medya güçlendirmek için çeşitli görüşmeler yapmanda fayda var emekleri bu hokkabaz mhk tff nin mahvf etmesin.

Ekrem
Ekrem - 10 ay Önce

Yeni sezona cok iyi baslamaliyiz. Bence bu sezon ondan ve hakemlerin sayesinde kaybettik.

SIRADAKİ HABER