banner539

banner526

banner533

banner513

Ağaoğlu çözüm yerini işaret etti

Başkan Ağaoğlu, liglerin geleceği ile ilgili çok sesliliğe Kulüpler Birliği toplantısında son verileceğini söyledi.

Trabzonspor 01.05.2020, 08:34
Ağaoğlu çözüm yerini işaret etti

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, liglerin yeniden başlaması ve tarih konusunda çok sesli bir ortamın oluştuğunu söyledi.

Çözüm yeri olarak Kulüpler Birliği'ni işaret eden Ağaoğlu, "Futbol konuşulacak yerler belli. Kulüpler Birliği toplantısında bir karar alınabilir. Herkes ülkenin bir an önce normale dönüşünü sabırsızlıkla bekliyor. Biz de kulüp olarak aynı düşüncedeyiz. Umarım bu süreci en az hasarla atlatırız. Sağlık Bakanlığı ve Türkiye Futbol Federasyonu'nun alacağı kararları bekliyoruz" diye konuştu.
.

Yorumlar (3)
Osman Karaduman 6 ay önce
Bu corona semptomları yani belirtileri de olmadan kişiden kişiye bulaşıyor ve de aşısı çıkmadı henüz... Sporcular gladyatör mü?
Ligi niye tescil etmiyorlar
Fransa dogrusunu yaptı
Bizde neden olmasın?
Mhp 6 ay önce
Bittirin bu ligi tesciledin dunyanin sonu degil oynatirsaniz buyuk risk yarin herkulup topcusu dava acar hastalik cok riskli bulasici topcular kosuyo dsha cok bulasir bu neyin inadi tesciledin birakin insanlar senenin planini yapsin
şenol 6 ay önce
Bence şu dönemde insan sağlığı çok daha önemlidir. Futbol ikinci plandadır. Fransa ve diğer ülkeler gibi ligi tescil eder bu konuyu kapatır. Gelecek sezonun planlamasını yaparsın bu kadar mı zor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@