Ağaoğlu açıkladı: Transfer politikamızı değiştirdik

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor 22.06.2021, 15:02
Ağaoğlu açıkladı: Transfer politikamızı değiştirdik

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Ahmet Nur Çebi'nin Kulüpler Birliği Başkanlığını bırakması ve Trabzonspor'un transfer çalışmalarına yönelik açıklama yaptı

Başkan Ağaoğlu konuşmasında şunları kaydetti: 

"Aday olmayacak" 

"Ahmet Nur Çebi başkanın görevi bırakması herhangi bir sıkıntıyla alakalı değil, Kulüpler Birliği'nde yapısal olarak bir takım değişiklikler yapacağız. Orada bir geçiş süreci söz konusu. İstifa söz konusu değil, aday olmayacak. Kulüpler Birliği'nde yapısal olarak değişikliğe gideceğiz. Burada bir geçiş söz konusu olacak. Sayın Başkan, o süreç içerisinde görev almayacağını ifade etti. İstifa veya yaşanmış bir sıkıntı yok. Biz transfer politikamızı değiştirme kararı aldık.

Yabancı kuralı kararı altyapısı hazırlanmadan alınan bir karar. Federasyonun bu kararından geri döneceğinden umudum yoktu. Bizde transfer politikamızı bu yönde belirledik. Artık altyapıdan yetişecek oyunculara yönelmemiz lazım.





" Süper Lig A.Ş konusu gündemde" 

Kulüpler Birliği'nde profesyonelliğe geçiş yapıyoruz. Süper Lig A.Ş konusu gündemde. Hem buna geçiş hem de yönetim anlamında daha üretken olmak için profesyonel bir yapıya kavuşma kararı aldık.

" Hocamız bize 5-6 oyuncu söyledi"

2-3 kulübün haricinde altyapıdan oyuncu yetiştirmek hem yapısal olarak hem finansal olarak imkansız. Büyük liglerde altyapı nasıl uygulanıyorsa, bizim de o yönde bir yatırıma ihtiyacımız var

TFF'nin yabancı kuralı konusunda değişikliğe gitmesini beklemiyorduk. Transfer politikamızı buna göre şekillendirdik. Hocamız bize 5-6 oyuncu söyledi. Bunların 4 tanesini zaten aldık"  

TRTSPOR



Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (11)
Kocaeli Spor 1 ay önce
Boş gereksiz transfer yapmaktansa alt yspıdakilere şans vermek daha kazançlı olur.
Fatih tekke
Hami, hamdi, Kemal, Abdullah, Yusuf, abdulkadir, Uğurcan bu toprakların ürünü değilmi..
Veysel 1 ay önce
Baslanim senin alt yapidaki suanki oyuncularin hekimoglusporda kadroya giremezler a takima alir oynatirsan ptt ligine merhaba dersin agaoglu baskan istanbula her gidisinizde size bu alt yapi masalarini kimler anlatiyor anlamiyorum gs dB bjk bunlar trabzonun baskanina alt yapiniz süper diyorlarbizim baskanda transferyok artik diyor yazik bu büyük taraftara alt yapiniz torpil iledoldu tasiyor
Tursun 1 ay önce
hangibfutbol bilgisi hangi akilla söylüyorsun nedir bu trabzonsporun sizden çektiği yusufu uğurcani abdüşü beğenmiyende sizin zihniyet yok olmadiniz bir türlü bi sene düşün yakasından o sene bu sene olsun
alt yapı 1 ay önce
Alt yapıyı bir türlü aktif hale getiremiyoruz. sorun nedir.
Mesut 1 ay önce
Günaydın başkan. Avcı efendi ile işin zor. Burnunda kıl aldırmıyor Avcı efendi. Trabzonspor başarıyı ancak altyapısıyla yakalar. Lütfen aklı İstanbul takımlarında olan futbolcuyu transfer etmeyin.
geçmişli hatırlamak, geleceği hazırlamak 1 ay önce
Sayın başkan, seçildiğinizde söylediğiniz yol haritanızı çabuk unutmuşsunuz. Biz İstanbul kulüpleriyle 30 yaş üzeri topçu transferi yaparak yarışamayız. Öze dönmeli.
Hakan GENÇ 1 ay önce
Sonuç ne sonuç ben anlamadım. Transfer yapılacakmı yapılmayacakmı anlayan varmı. Bi net konuş sayın başkanım.
Hakan genç 1 ay önce
Zekana hayran kaldım keşke bende de olsaydı o ufku açık zekan???????????? sende Başkan gibi gevelemişsin lafı. Keşke anlayabilseydin ironiyi. Ama bunu senden beklemekte sanırım abes hatta çok iddialı olur.
Zımba 1 ay önce
Okuduğunu anlamadın yani üzüldüm haline geçmiş olsun
Şota 1 ay önce
Ooo lütfedersin sayın Başkan sanırım 32 topçuyu da yabancılardan oluşturacaktın sanırım. Bu na en çok abdullah Avcı üzülmüştür tabiki birde siz. Sattığımız çocukların parası nasıl çarçur edilir ki başka. Yusuf'un parasını mahallesinde ki çocuğa ver yeter artık yeter ihanetinizin eşik değeri yok. Biz taraftarlar bizim evlatlarımızı istiyoruz artık
Akıl almaz 1 ay önce
Müthiş çöp transferler, göndermeye çalıştığınız flivyo, ekuban, jannini, hatta diabate bile aldığınız adamlardan iyi, hele koita dan bin kat iyi. İlk yarı bitmeden bu adamları göndermek için kulüp ararsınız, 45 milyon verin alın, sonra bedavaya başka kulübe verin, maaşını da siz ödeyin,Müthiş bir transfer başarısı ,Sadi hoca sayesinde 3-4 tane altyapıdan oyuncu çıktı, onları da sattınız zaten, bakalım gerisi ne olacak, son 6 yılda altyapıdan ne çıkardınız.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@