Adı Trabzonspor ile anılan Trabzonlu golcüye Fransız talip!

Fransa Lig 1 ekiplerinden Saint-Etienne Trabzonspor ile adı anılan Bursasporlu 20 yaşındaki Trabzonlu santrafor Batuhan Kör'ün peşine düştü.

Trabzonspor 23.04.2021, 10:27
Adı Trabzonspor ile anılan Trabzonlu golcüye Fransız talip!

Adı Trabzonspor ile de anılan Bursaspor'un Trabzonlu genç golcüsü Batuhan Kör'e Fransa'dan talip çıktı. Fransa Lig 1 ekiplerinden Saint-Etienne 20 yaşındaki oyuncunun peşine düştü.

Fanatik'te yer alan habere göre;

Fransız kulübü bir süredir golcü futbolcuyu izlemeye aldı. Saint-Etienne scoutları oyuncunun 3 maçını da Türkiye'de izleyerek deneyimli teknik adam Claude Puel'e olumlu rapor sundu. Fransızlar sezon sonunda yeşil-beyazlı kulüp kapısını çalmaya hazırlanıyor.

Bursaspor en az 3 milyon Euro istiyor

Bu sezon Türkiye Kupası'nda Göztepe ile oynanan maçta 4 gol birden atan ve toplamda bu sezon 32 maçta 11 gol atan Batuhan Kör için kulübü en az 3 milyon Euro talep ediyor.  Bursaspor ile 2023 yılına kadar sözleşmesi bulunan 20 yaşındaki santraforun piyasa değeri ise 725 bin Euro...Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
Zorlu 6 ay önce
Başkan niçin almaz, almadı mı? Geleceğin yıldızı olarak lanse edilen Kavrazlı'yı, hem de bir yıl oynayamaması pahasına almadı mı?
Aldı da ne oldu Avcı; şu an GS da harika oynayan Kerem gibi (bu oyuncu Başakşehir altyapısında yetişmiş ana bir kere bile kadroya alınmamış) kiralık gönderildi.
Almak kadar bu gençleri oynatarak gelişmelerini sağlamak gerekir. Kiralık gönderilerek köreltmek, özgüvenlerini kırarak köreltmek değil. Önüne gelen Ağaoğlu'na sallayarak deşarj oluyor.
KALYONCU 6 ay önce
Genç oyuncuya tehammül olmadığı müddet Marodona olsa bile bu ülkede büyük takımda zor oynar, oynasa bile 2,3 sene boyunca gelişim sağlama süresi boyunca yerden yere vurulur ve oyuncu gelişimini tam anlamıyla sağlayamaz
Lâedrî 61 6 ay önce
Almazlar, boşuna beklemeyelim. Bize Afobe, Yunus, Cengiz Ünder gibi; kendi takımlarında oynayamayan oyuncular lâzım.
halil bilgin 6 ay önce
Biraz da genç futbolcu verilen şansı iyi değerlendirecek... Salih Kavrazlı bu sene iki üç maçta oynadı ama bir varlık gösteremedi daha doğrusu futbolcu olduğundan bile endişe edildi... Forma giysin diye hekimoğlu na gönderildi orada da son dakikalarda oyuna girer vaziyette... Oynayan futbolcuyu kimse kulübede tutmaz... Sahaya sürer ama sen de o yetenek yoksa kulüp ya da hoca ne yapsın...
Başkan 6 ay önce
Hayatta almaz
Sedat Özdemir 6 ay önce
Bırakın çocuk gitsin yurt dışına. Trabzonspora getirip çocuğun futbol hayatını bitirmeyin.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@