7m


7m

hyundai

Acun Ilıcalı: Bu tip maçlara bayılıyorum

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Akyazı'da izlediği maçın ardından Haber61'e konuştu.

Trabzonspor 03.03.2020, 22:54 03.03.2020, 23:47

Haber61 Haber Servisi

Türkiye Kupası yarı finalinde Trabzonspor Fenerbahçe'yi 2-1 mağlup etti. Karşılaşmayı izleyenler arasında Fenerbahçeli olan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı da yer aldı.

Ilıcalı maçın sona ermesinin ardından Haber61'e açıklamalarda bulundu.

Ilıcalı şöyle konuştu;

Heyecanlı bir maç olduğu kesindi. Ancak futbol olarak çok üst düzey bir maç değildi. Türk futbolunda bu tip maçlara ben bayılıyorum. Seyretmesi çok güzel bir maç. Futbol bizim zevkimiz, bu zevki hep beraber yaşıyoruz ne güzel. Burada Trabzonlu arkadaşlarımız da bizi çok güzel ağırladı, sağolsunlar.

Şehit haberleri konusunda düşündükçe insanın boğazı düğümleniyor. Kardeşlerimizin orada yaşadığı zor şartları biliyoruz. Vatanımızı korumak için bu kadar çaba göstermeleri şehit olmaları bizleri çok yaraladı. 1 haftadır gülen yüz yok Türkiye'de. Biz bu acıyı yaşıyoruz ama tabiki en çok aileleri yaşıyor


Yorumlar (7)
Teğmen 61 2 yıl önce
Geçmiş olsun acun
Kadın Asker 2 yıl önce
Ülkemizi düşünüyorsan insanımızı YOZLAŞTIRAN bazı yapımları kaldır lütfen. Yoksa vatanı için savaşacak insan kalmaz ileride.. Düşmana benzersek düşmana karşı nasıl savaşacağız ki zaten!
Sonkale 2 yıl önce
Acunun bi plani var sanirim trabzonda bu ara cok gelir oldu.
duyarli vatandas 2 yıl önce
Acuna hangi vasfi sebebiyle uzatildi o mikrofon. Bu adam memleketin ahlaginin bozulmasina yardimci oldu.
Serko61 2 yıl önce
Ilk defa şehitlerle ılgili konuştun yavaş yavaş adam olacaksın acun, tabi benim gözümde hiçbir zaman..
RUSTEM AĞA 2 yıl önce
HİÇ KİMSE AMA HİÇ KİMSE ŞEHİTLER İSMİNDEN PİRİM KAZANMAYA ÇALIŞMA SIN. NE MUALEFET NE DE İKTİDAR BUNA SAKIN OYNAMASIN. HERKES ASLİ GÖREVİ Nİ DOĞRU DÜRÜST YAPSIN. YAPSINKİ ŞEHİTLERİN RUHLARI HUZUR BULSUN BİZLERE HAKLARINI HELAL ETSİN.ONLAR CANLARINI BİZİM İÇİN YOK SAYDILAR BUNU ANLAYIN ARTIK VE SUSUN İŞİNİZİ YAPIN.BİR GÜN HEBİMİZ GERÇEKLERLE KARŞILAŞAÇAĞIZ İŞTE O ZAMAN ŞEHİTLER BİZDEN HESAP SORMAYAÇA ĞINIMI SANIYORSUNUZ VAY OLSUN, RİYAKAR OLANIMIZA TOPRAK BİLE BİZİ KABUL ETMEYEÇEK.MİLLETİN AHI BÜYÜK AMA ŞEHİTİN AHI FELAKET OLUR. ALLAH KİMSEYI DOĞRULUKDAN AYIRMASIN
Doğru bir tane 2 yıl önce
Aynı haber kanalları Acun Ilıcalı gibi adamların bu ülkeye ve insanlarına yaptıkları yardım haberlerini niye haber yapmıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@