banner556

Abdurrahim Allbayrak: Herkesin canı yanıyor! Penaltımız verilmedi

Galatasaray yöneticisi Abdurrahim Albayrak, Trabzonspor karşılaşması sonrasında açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor 26.12.2020, 21:14
Abdurrahim Allbayrak: Herkesin canı yanıyor! Penaltımız verilmedi

Trabzonspor, Süper Lig’in 14. Haftasında evinde Galatasaray’a mağlup oldu. Galatasaray yöneticisi Abdurrahim Albayrak açıklamalarda bulundu.

Albayrak “Her şeyden önce Trabzonlu bütün Türkiye’nin sevdiği gönülde taht kuran Özkan Sümer’in mezarına bugün Fatih Terim hocamla beraber gittik. Mekanı cennet olsun. Bütün Türk futbolunun başı sağ olsun. Mekanı cennet olsun.” İfadelerini kullandı.

Karşılaşma hakkında da konuşan Albayrak “Erzurum’a gitmeden önce lig Erzurum’da başlıyor dedik. Bugün güzel oyunla kazandık futbolcu kardeşlerimi kutluyorum. Futbolcu kardeşlerime teşekkür ediyorum.

Koronavirüs döneminde kulüpleri yönetmenin ne kadar zor olduğunu biliyorum. Eleştiri olabilir ama hakaret kabul edemeyiz. Futbolun içinde olan bütün herkes gecesini gündüzüne katarak çalışıyor.

Bir penaltımızın olduğunu düşünüyorum. Bir yüzde yüz penaltımız olduğunu düşünüyorum. Hakemlerle alakalı konuşmuyorum ama herkesin canı yanıyor. Dikkat edilmesi gerekiyor. “ dedi.

Haber61 - Haber Servisi

Yorumlar (27)
Ts 4 hafta önce
Hadi ordan öyle penaltımı verilir lahana
BenDeniz 4 hafta önce
Yürü git hırsız seni Allahı ağzından düşürmesin milletin hakkını çalarsın devlete vergide vermezsin!
mustafa güleç 4 hafta önce
Bu hasta futbolun palyacosu 5 dakikaya bir baksın ts futbolcunun ayagına basanı görmedi sözde hakem makeweme nin yedigi dirseği görmedi kaleciden top sekti ts futbolcunun eline çarptı onu der 2 kere gs li futbolcu lar taca vurdu ama tacı kendileri kullandı adofe yapılan neydi adam yerine koymuyorum seni ben adam
Cabir 4 hafta önce
Şu şikebahce bjk gs müsfetdeleri sevindirdik ya en cokda ona üzülüyorum . Nasıl bukadar büyük bir kadro mühendisliği hatası yapılır. İnanılır gibi değil bu mac yönetime yazılır. Yazıklar olsun
Serko61 4 hafta önce
Sende haklısın size dört tane atıp yollayamadikya konuş şimdi, ağaoğlu dinle sana diyor bak,kodumun kınalısi...
Canca53 4 hafta önce
Bir penaltısı olduğunu düşünüyormuş ona bakınca bizim de bir penaltımız var çıkmışsın yine mağdur edebiyatı yapıyorsun delikanlı olun biraz kötü olan bir trabzon'u yendiniz başka bir şey yok yine algı operasyonu yine algı operasyonu nasıl bir insansınız ya Rizeli ve Trabzonspor taraftarı olarak senin gibi bir hemşirem olduğuna inanamıyorum azıcık delikanlı ol
Amasyali Bordomavi 4 hafta önce
Alıştınız her maçta kazanmaya tabiki bugün penaltı alamayınca zorunuza gitti demi şerefsiz sahtekar albayrak
Doğru 4 hafta önce
Bence de Uğurcan'dan dönen topda IE ni eline çarpan top penaltıydı. Flavio'yu 2. sarıdan atmadı.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@