Abdullah Avcı’dan Abdülkadir Ömür açıklaması

Abdullah Avcı Ömür’ün son durumunu açıkladı.

Trabzonspor 26.07.2021, 21:09 26.07.2021, 21:37
Abdullah Avcı’dan Abdülkadir Ömür açıklaması

Trabzonspor’un Kasımpaşa ile oynadığı hazırlık karşılaşmasında sakatlık yaşayan Abdülkadir Ömür’ün durumu ile ilgili Teknik Direktör Abdullah avcı açıklamalarda bulundu.

Avcı, “Hazırlık maçları ne onlardan ne bizden kimse sakatlanmasın. Hazırlık maçlarında biraz da koruyarak hareket etmemiz lazım. Hataya zorlayalım ama kontrolü olalım. Her oyuncu değerli ama Ömür daha değerli bizim için, Trabzonspor’un ve milli takımın önemli bir oyuncusu. İkinci darbeydi, dizin kenarından aldı. Ayak havadaydı. Doktordan aldığım bilgi dizde, çaprazda birşey yok. Birkaç gün sonra daha iyi olacak diye bir bilgi aldık. O bizi mutlu etti” dedi.

Haber61 - Spor Servisi - Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
Horyanlı Kazım 2 ay önce
Bu tıp faul yapan futbolculara ağır ceza verilmesi lazım böyle futbolcuları hangi takimda olursa olsun korunması lazım ömürler kolay yetişmiyor,
Şevket61 2 ay önce
Kesin rakip takımlar bunun gibi futbolculara para verip futbolcuları sakatlayın diye. Hiç güvenmiyorum İstanbul takımlarına. Bütün pislikler onlardan çıkıyor
Temsilci 2 ay önce
Sırf trabzonlu diye bu çocuğu abartıp duruyorsunuz, bu çocukta ne görüyorsunuz, 5 sezondur ne yaptı, eğer trabzon doğumlu olmasaydı ne yönetim nede siz taraftarlar bu çocuğa bagrinizi açmazdınız. Sizin yüzünüzden trabzon şehir takımı olmaktan kurulup ulusal bir takım olamadı, onun icinde küçük şehir takımı olarak kaldı, bu düşünceyle şampiyonluğu ancak rüyanızda görürsünüz. Ben orduluyum ve fanatik trabzonsporluyum ama trabzonsporu sadece kendinize ait olarak gormenizden nefret ediyorum, trabzonspor yanlız sizin değil turkiyenin takımıdır, yırtın artık şu dar bakış açınızı, anlayın artık trabzon doğumlularin trabzonspora ciddi zarar verdigini, azicik palazlanan kendini takimin efesi olarak görüyor, son olarak parmağın yaptiklari ortada işte. körü körüne milliyetçilik yapmayın, dışlamayın dışardan gelen oyuncuları, tutturdunuz bir yerlinin yerlisi diye saçma sapan bi akım, ondan sonra bizi mahkum ettiniz yıllarca kazma futbolculara. Her zaman kendinizle övünmeyi seviyorsunuz, bunun içinde hatalarınızı ve eksiklerinizi göremiyorsunuz, bunları göremediğimiz zamanda gelişemiyor olduğunuz yerde sayıyor yada daha aşağılara doğru gidiyorsunuz.
xx 2 ay önce
Ne cekti cocuk ya gecmis olsun abdüs ins önemli birseyi yoktur

Gelişmelerden Haberdar Olun

@