banner556

Abdullah Avcı Trabzonspor müzesini ziyaret etti: İnsanı gururlandırıyor

Trabzonspor teknik direktörü Avcı'dan Trabzonspor Şamil Ekinci Müzesine ziyaret

Trabzonspor 04.12.2020, 16:21
Abdullah Avcı Trabzonspor müzesini ziyaret etti: İnsanı gururlandırıyor

Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı, bordo-mavili kulübün tarihi başarılarının yer aldığı Trabzonspor Şamil Ekinci Müzesini ziyaret etti.

Futbol oynadığı ve antrenörlük yaptığı dönemlerdeki anılarını tazeleyen Avcı, "Trabzonspor, tarihte ilk kez şampiyonluğu Anadolu'ya taşıyarak bir devrimin altına imza atmış köklü bir kulüp. O köklerin hepsi müzede yerini almış. 1900'lü yıllardan bugüne sayısız kupa ve başarılar insanı gururlandırıyor." ifadesini kullandı.

Yorumlar (10)
Oflu 44 2 ay önce
Hocam muze senin getirecegin sampiyonluk kupalarini bekliyor
mavi 2 ay önce
Avcı, lig uzun maraton engebeli,3 sezon kontratında müzeye şampiyonluk kupasini kazandırmaman için hiç bir neden yok, müzeye şampiyonluk kupası, abdullah hoca sana da artık şampiyon td ünvanı yakışır...
Taraftar 2 ay önce
O tertemiz kupalarımıza İnşAllah sizin önderliğinizde nice kupalar katılacaktır...
FUAT 2 ay önce
Hocam, bu müzeye şampiyonluk kupasını getirmeni taraftralar olarak bekliyoruz.
Ali calis 2 ay önce
Hocama güveniyorum. Kesinlekle bu kontrat süresi içinde türkiye kupası super kupa ve şampiyonluk kupası gibi kupalar getirecektir.
Deli 2 ay önce
O müzede olmayan iki kupa var
Şampiyonlar ligi ve UEFA
Böyle biline...
TS 2 ay önce
TS, un elinden şampiyonluklarını çakmasalardı şike hakem yolu ile ts uefa ş.ligi kupasını ilk hedef olarak kovalardı ama ilk hedef şampiyonluk kupası abdullah hoca,kupayı ist dan söküp müzeye getirme zamanı artık.
BenDeniz 2 ay önce
Güzel günler göreceğiz inanın çocuklar güzel günler göreceğiz diyebiliyormusun sevgili hocam?? TrabzoSpor aşktır sevgidir yaşamdır!
Sotkalı 2 ay önce
Bu tribün tezahüratı Beşiktaşa ait bak bu hocanın oyun felsefesini çarşı yemedi bırak bu korkak pısırık topu dedi koydu kapı önüne UYMAZ BİZE BU HOCA.Misal izlanda alkışlı tezahüratı var KARDEŞİM BİZE UYMAZ ONLAR SOĞUK ÜLKE İNSANI BİZSE SICAK KANLI İNSANLARIZ...
Sotkali 2 ay önce
Oynuyorrrr bize daaaa.Hangi çalıştırdığı takımda defans kontraatak ve yaslan geriye dışında top oynatır.Sadri Şener Başkanın yorumlarını da okuyun..Zerre inancım yok bu sowmen pısırık korkak top oynayan hocaya..Yanilmak isterim ama zor..Bana aksi oyun anlayışı çalıştırdığı takimi söyleyin.Carsi kovdu çıldırdı adamlar resmen
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@