banner556

Abdullah Avcı savunmadan memnun ama...

Trabzonspor'da Abdullah Avcı savunmaya yedek istiyor.

Trabzonspor 22.12.2020, 08:17
Abdullah Avcı savunmadan memnun ama...

Trabzonspor'da Teknik direktör Abdullah Avcı da takımın en sorunsuz bölgesi olan savunma hattından oldukça memnun.

Deneyimli çalıştırıcı, genel olarak takım savunmasını güçlendirmeleri gerektiğini belirtirken isim bazında Pereira, Edgar, Hugo ve Marlon'un performansını yeterli buluyor.

Avcı, devre arası transfer dönemiminde Edgar ve Hugo'nun yerine isim istemiyor.

Sadece bu iki ismi yedekleyecek bir oyuncu kadroya katılabilir.

Yorumlar (5)
Gazi 1 ay önce
Hocam Hüseyin Türkmen ve Campiyi gönder. İranlı Hoseini yedek stoper olarak kalsın. Orta sahaya çok sağlam defansif oyuncu, bir de oyun kurucu lider oyuncu lazım. Sağ açıkta Abdülkadir yetersiz, Yusuf gayretli ama sakatlık problemi var. Ekuban sağda heba olur joker oyuncu o forvet kanatlar on numara her yerde oynayabilir sağ kanada hapsetmek olmaz. Kısacası sağ kanat transferi de lazım. Solda Nwakamenin alternatifi yok sakatlansa veya formsuz olsa yerine oynayacak kimse yok sol kanada da sağlam bir oyuncu şart. Forvet zaten farz olmuş ama top tutan bir forvet lazım yakaladığını atacak skorer bir oyuncu. Bu transferleri yaptırirsan takım anca yola gelir yoksa son oynadığın rakiplerin hepsi zayıftı en kuvvetlisi Adanaydi o da 10 kişiyle madara etti yarın öbür gün güçlü takımlar bizi perişan eder haberin olsun takım sadece savunma yapıyor hücum gücü sıfır
Sotkalı 1 ay önce
ARA TRANSFERDE DEFANS SAVUNMA AL TÜMÜNÜ GİTSİN HOCA..OYUN FELSEFENE BU UYUYOR BELLİ...ÇARŞI SABREDEMEDİ BU SİSTEMİNE SAKIMN OLA YANILMA TRABZONLU KORKAK OYUN İSTEMEZ ÇARŞININ SABREDEMEDİĞİ SAÇMA OYUN SİSTEMİNE DE HAYATTA SABRETMEZ HABERİN OLA...BULDUN İŞİN KOLAYINI ZIRT PIRT KADRO DİYEREK YÖNETİMİ ÇUVALLATIYOSUN BASINDA TARAFTAR GÖZÜNDE YAPMA BÖYLE ...O İŞLER SENİN İŞİN DEĞİL HOCA.
Farozlar 1 ay önce
Elinde Taş gibi Hosseini var, Daha istiyor bu Hoca. Marlon ve Serkanın yerine istese tamamda .
Erdem 1 ay önce
Hosseini mukavele yenilemiyor. Yedek kalması için çözüm Avcı değil, Ağaoğlu yeni sözleşme için. Çünkü 6 ay sonra serbest. Kendi görüşüm adam şuan yenilemez ise zaten sezon sonunu bekler. Sezon sonunu da bekler ise büyük ihtimal gider, aynı Sosa ve Novak gibi.
Abanoz 1 ay önce
Hayırdır Hoca . Elinde Hüseyin, Hüseyni, Campi gibi üç tane defans oyuncusu var. Bunlar yedek olarak yetmiyor mu? Hatta Hüseyni'yi önlibero olarak kullansana. Taş gibi adam.
Ayrıca takımın defans hattı son on yılın en iyi defansı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@