7m

7m

hyundai

"Abdullah Avcı kırmızı kart için mutludur"

Eski milli futbolcu Nihat Kahveci, Sivasspor Trabzonspor maçını değerlendirdi

Trabzonspor 16.01.2022, 12:56
"Abdullah Avcı kırmızı kart için mutludur"

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor’un Sivasspor ile 1-1 berabere kaldığı karşılamayı eski milli futbolcu Nihat Kahveci yorumladı.

Nihat Kahveci’nin yorumları şöyle;

Trabzonspor kadrosu yazsak Nwakaeme’yi bir numara yazarız ama öyle bir dönemdeyiz ki bir anda yok. Sivasspor son 8 maçta 1 kez yenildi. Ligin en zor deplasmanlardan biri. Çok koşan mücadele eden bir takım. Orta alanda bire bir markajı seviyor. Rakibini boğan bir takım. Trabzonspor’un eksikleri vardı ama ne kadar eksik olursa olsun bir tarafta Visca bir tarafta Abdülkadir önde Cornelius arkada Hamsik ve Bakasetas. Beklenti altında futbol oynadılar. Trabzonspor 2 puan kaybetmedi 1 puan kazandı. 

Trabzonspor’un attığı golde dersin ki  yüzde 50 yüzde 50 Abdülkadir ile Hugo’ya yazar. Ama bu Abdullah hocaya yazar. Bu antrenmanlarda çalışılmış. Abdullah Hoca’nın oynattığı formasyonda ufak detaylar vardır. 

Haklı bir kuraldan dolayı Abdullah hoca tribüne gönderildi. Şuan mutludur, çıkacak locaya yukarıdan rahat rahat izleyecek. Çok daha net görecek. Daha iyi dokunuşlar yapacak. Yukarıdan izlemek çok farklı.

Hüseyin çok enteresan oynadığı her maçta çok ince şeylerin içerisinde. Yenilen golde de o var. Bir şanssızlığı var.
 


Yorumlar (5)
Genco61 4 ay önce
Yenilen golde Hüseyinin hiç bir hatası yoktur, onun öncesinde Hüseyin corneliusa pas atıyor kontrol edemiyor, denswil beşlik çalım yiyor, Uğurcan topu kaçırıyor, hatalı Hüseyin emi, varın gidin ya.... Futbol yoksunları...
Fırtına. 4 ay önce
Hüseyin sanki şansızlıklarla boğuşuyor.Bukadarda olmaz.Bulunduğu yer doğru fakat Uğurcan talihsiz bir şekilde topu Hüseyine çarptırıp gol yiyoruz.Yine Hüseyin üzerine yorumlar ve homurdanmalar oluyor.Bende Hüseyinin kredisi fazlasıyla var.Bu şansızlıklarınıda kıracaktır.
Oflu 4 ay önce
Hüseyin maça çıkmadan önce abdest almalı.
dikkaattttt 4 ay önce
hüseyini boşver, yusufu bu takıma almak kimin aklı...bu adam boş kaleye gol atamıyor. Allah aşkına bu ne rezil transfer.. tarabzonu birileri inatla sıradanlaştırmak dişlilerin ayarlarını bozmak istiyor...
Özgür ata 4 ay önce
Hangi boş kale be? Adam süper aşırttı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@