7m


7m

hyundai

Abdullah Avcı: “Bu mutluluğu yaşasınlar”

Abdullah Avcı maç sonu konuştu.

Trabzonspor 22.05.2022, 18:44 22.05.2022, 18:50
Abdullah Avcı: “Bu mutluluğu yaşasınlar”

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı Başakşehir maç sonrası açıklamalarda bulundu.

Avcı, "Trabzonspor kulübü taraftarı adına harika bir sezon. Bütüne baktığımızda her şeyi planlamış iyi oyunla insanların saygısını görerek kimseyi yaklaştırmadan giden bir sezon. Oyuncularımız ve taraftarlarımız bunun mutluluğunu yaşasınlar. Bunun üzerine koyarak devam edeceğiz. İlk defa burada topu almış müziğini dinlemiştim. Emre’nin top direkten dönmüştü. Girse gruplara gidecekti. Hazırlıklarımız yapıyoruz. Transfer, sezon planlaması şampiyonlar ligi rakiplere bakıyoruz. Çalışmalara son sürat devam ediyoruz. İkinci yarı bir teknik adamı mutlu eden bir takım. Volkan devreye girdi. İki kaliteli takımın formasyonları birbirine yakın iki takımın maçıydı. İlk yarı olmadı. Ama ikinci yarı iyi oynadık. Kulübümüze emek veren herkese teşekkür ediyorum." dedi.

Haber61 - Spor Servisi - 
 


Yorumlar (5)
Erdem 1 ay önce
Bende aynısı haftalar önce demiştim. Şampiyonluk garantilendikten sonra As oyuncularımız doya doya şampiyonluk kutlasın tatile gitsinler ne yaparsa yapsınlar. Sıra Enis, Emrehan yada Taha gibi gençlere gelsin. Yenilirsek gençlerle yenilenim.
hk 1 ay önce
sağlık olsun.
ŞAHİN 1 ay önce
Özellikle Avcı'nın vazgeçilmezi İsmail'in, oynadığı her maçta olduğu gibi, bu maçta da rakip takıma katkısını göz ardı etmemek lazım. Başakşehir onun sayesinde ilk yarı peş peşe iki gol buldu. Avcı bu katkıyı yeterli görmüş olmalı ki ikinci yarı İsmail'i oyundan aldı. İsmail'den katkı bekleyen bir teknik direktörün futbol kalitesi, bilgisi sorgulanır.
trabzonspor 1 ay önce
hangi mutluluk.nasıl bir mutluluk anlat bize.bana en güzel mutluluk takımımın oynadığı oyun.kaç aydır aynı şeyleri söylüyorsun.ne olduğu belli olmayan bir sistem.böyle oynatacaksan dedem gelip çalıştırsın takımı.nereye pas atacağını bile izleyince söylüyorum.kaç aydır takımın ne oynadığını biliyormusun.mavi boncuk dağıtmayı bırak.sadece şampiyonluğa seviniyorum.burada sana asla teşekkür etmeyeceğim.teşekkürü yönetim ve başkan ve taraftarımız hak ediyor.bir an önce istifanı verirsin umarım.Şenol güneş artık takımın başına getirilmelidir.Başakşehirden yediğin bedava üç gölün hesabını ver.bırak parselasyon istatik laflarını.sevinecek halmi bıraktın.bayrakları sandığa geri koymaya başlamıştık.umarım başkanımız tüm sürecin farkındadır.yardımcılarını bari değiştir.yanında bu işi bilen yabancılar tercihim.ligi domine etmeye devam edersin bu kafayla.takır takır futbol oynadığında herkes bir şekilde seni tebrik eder.tebrik beklenmez hakedilir.kayseri final maçının hesabınıda ver.
garip 1 ay önce
yazuklar olsun...taraftar değil futbol cahili,şampişyonluk düşmanısınız...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@