7m

Çapkınoğlu

Abdullah Avcı: Bir sağ stoper ile her şey çözülmüyor

Trabzonspor teknik Direktörü Abdullah Avcı konuştu.

Trabzonspor 25.07.2022, 21:15
Abdullah Avcı: Bir sağ stoper ile her şey çözülmüyor

Haber61 - Spor Servisi /Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı Empoli maçı sonrasında konuştu.

Avcı şu ifadaleri kullandı:
Öncelikle kampın son günü. yarın şehrimize uçacağız. Süper kupa maçına hazırlanacağız.  Kamp güzel geçti. Maçı değerlendirecek olursak. iki maç arası 72 saat olması lazım  48 saat olunca daha dinlendirilmş kadro kullandık.

ilk hedefimize daha dinlenmiş ulaşabilmek için şehrimize uçacağız.

Oyuna gelirsek rakibimiz genç dinamik bir rakipti dağılımlarımız iyi değildi ilk yarı. İkinci yarı formasyon değişikliği ile hakimiyeti ele aldık. Son bölümden çok memnunum. İlk yarıdaki dalgalı oyun. Topu rakibe verirsek yüksek nabız bizi yorar. 


40'a yakın antrenman 20 gün kampı süreci bize yorar. Yarından itibaren iehrimize döneceğiz. 

Trabzonspor geçen sezon ligi forse etmiş bir takımdır. Biz geçen sezon eksik olan taraflarının üzerinde koyacağız. Bazen direk oyun ve oyun organizasyonu bunlara çalışacağız. İkinci yarıdaki baskıy oyun geneline yaymamız lazım. Topa sahip olmayı artırarak devam ettirmemiz lazım. Topa ne kadar sahip olursan rakibi o kadar yorarsın.

Bizim geçen seneden yüzde 98 transferimiz tamamlandı. Tabiki iyi oyuncu organizasyon içerisinde iyi olur. Bir sürü oyuncu ile konuştuk çalışmalar devam ediyor. Bir sağ stoper ile her şey çözülmüyor.  İnşallah en iyisini katıp devam edeceğiz.

Ben genelde takımdan memnunum. Saha dışındaki enerjilerinden ve birbirlerine olan saygılarından memnunum. yeni hikayeye neler katabiliriz ona bakarız. Bir tacı bile saatlerce konuşan ekibiz. 
Trabzonspor büyük bir marka. Abdulkadir Ömür, Uğurcan Çakır altyappıdan çıkıp oynayabiliyor.Yusuf, Hüseyin Türkmen oynadı. Tarihine baktığınızda oyuncular gidecek gelişerek gelecek. Bundan sonra da arz talebe göre değerlendirme yapacağız. 


Yorumlar (6)
Erdem 3 hafta önce
Sağ Stoper tamam da diğer mevkilerdeki çoğu futbolcu geçen seneden uzak performans ile oynuyor, Bakasetas kalsın, Viscayı alın diye isterken bu performansları hayal etmemiştik. Hamsik 1 yıl daha yaşlandı kabul ama 45 dk da daha iyi oynayabilir. Neyse Sivas maçını bekleyip görelim.
desteptul.... 3 hafta önce
size daha oncede yazdim .
gecen sene son 10 macta devam eden hastaligimiz var . sag stoper , 6ile 8 arasi bir orta saha ve bir kesin golcu .
Yattara 3 hafta önce
Her maç sonu bir şey buluyor ya rakip genç yok hızlı yok şöyle yok böyle yazıklar olsun .Suçu kendinden aramayan bir hoca
Ts61 3 hafta önce
Haklısın! Bu takıma bir de futbolu bilen teknik direktör lazım.
ts 3 hafta önce
tabi tabi, seni 40 yıl sonra şampiyon yapan adamı 3 kuruşa satmak da vefalı bir davranış zaten...! Ayıp be.
Maestro 3 hafta önce
Takımımızın en az 4 transfere ihtaiyacı var.Sağstoper, oyunu kuracak 6 numara,oyunu forse edecek 10 numara,gezen topu alıp veren bitirici vurşları olan birde forvet lazım bu kadro bu oyunla ligi anacak ilk 5 te bitirir.rakiplerimiz Fener GS Beşiktaş iyi transferler yaptı geçen seneki rakiplerimiz yok.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@