Abdülkadir Parmak için karar resmen açıklandı!

Trabzonspor'da Abdülkadir Parmak kadro dışı kaldı ve para cezasına çarptırıldı

Trabzonspor 24.04.2021, 14:48 24.04.2021, 15:11
Abdülkadir Parmak için karar resmen açıklandı!

Trabzonspor'da Abdülkadir Parmak'ın kadro dışı bırakıldığı resmen açıklandı. Abdülkadir'e 125 Bin TL de para cezası uygulandı.

İşte kulüpten yapılan açıklama;

"Profesyonel oyuncumuz Abdülkadir Parmak’ın Galatasaray maçındaki disiplinsiz davranışlarından dolayı teknik heyetin rapor ve talebi doğrultusunda Kulüp İç Disiplin Talimatı gereğince süresiz kadro dışı bırakılmasına ve 125.000.- TL para cezası ile cezalandırılmasına karar verilmiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur"Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (39)
E.G 5 ay önce
Abdullah Hoca ve yönetim dogru yapmistir.Topa vurmayi Trabzonda ögreniyor.Yedek kaldim disiplinsiz hareketler.Ne yazik ki bizde bu olaylar her sezon oluyor.Demek ki bu kardesimiz Profesyenelligi ögretememisiz.
Holalı 5 ay önce
Herkes hattını bilicek
Alcatraz 5 ay önce
12.000 euro 125.000 diyince büyük para ediyor!!
Sevket B 5 ay önce
Futbolcu Euro’mu alıyor Euro hesabı yapıyorsun. O zaman çalışan insanlarada 1600€ verin
Sevket61 5 ay önce
Siz futbolcuları kazanmaya değil kayıp etmeye yöneltiniz. Yönetim istifa normalinde bu sene başında Ünal’ı gönderip Hüseyin’i antrenör yaptığınız gün istifa etmeniz gerekiyordu. Şampiyonluktan ettiniz bizi yazıklar olsun.
HA_61 5 ay önce
Bu tarz futbolcu görmek istemiyorum ben Trabzonspor da. Forma aşkı olmayan yerli ve altyapı oyuncusuna verilen emeklere yazık
Erdem 5 ay önce
Tam tersi ceza verilmese idi bu hareket diğer futbolcular tarafından benimsenirdi ve bir daha disiplin sağlanamazdı. Her Avcıya kızan oyuna girmem mi diyecek yani. O zaman sadece Parmağı değil bir çok oyuncuyu kaybederdik. Bu saatten sonra Parmak yaptığından pişman olsun bizde onu tekrar kazanalım. Önce Parmak hatasının farkına varmalı herkesi zor duruma soktu ve hala sokuyor, özür dileyip tekrar olmayacağı konusunda güven verirse bu kulübün kapısı her zaman açık olmalı.
Gurbetci 5 ay önce
Bence sen istifa et taraftar olarak
FURKAN 5 ay önce
KULÜPTE TRABZONLU OYUNCU İSTEMİYORUZ!!!
murat 5 ay önce
furkan kinaye yaptı. yönetimin tavrını dillendirdi ama yine çok biliyorsunuz bastınız adama eksiyi.. cehaletin karşılığını yansıtan 70 kişi alkışlar size
Hacıahmetoğlu 5 ay önce
Abdülkadir Ömür, Abdülkadir Parmak, Hüseyin, Uğurcan, Serkan ondan önceki sene Yusuf Yazıcı. Daha bir çok maçta sonradan oyuna giren altyapı futbolcularımız. Ünal Karaman ile birlikte bu çocuklarla bu takım ayağa kaktı unutulmasın.
Sinan 5 ay önce
Sorloth,novak,wakame,sosa,ekuban,pierra bunlar zaten sidiksa nüfusuna kayıtlı
Hacıahmetoğlu 5 ay önce
Ne saçma sapan yorumlar. Şunu unutma bu kulüp geçen yıl şampiyonluğa oynarken kendi çocuklarıyla oynadı.
Garip38 5 ay önce
O şerefli 61 numara zaten sana ağır geliyordu taşıyamadın, çıkar formanı arkana bile bakmadan defol bu takımdan
Serdar 5 ay önce
Hatasını anlar gelir özür diler ondan sonra da formayı vermek hocasına düşer,yanlış yapmıştır hatalar insanı olgunlaştırır.bir daha yapmaz umarım
Kaptan 5 ay önce
hiç kimse bu kulüpten büyük değildir.Trabzonlu dahi olsa.Bu yaşta bunu yapan ileride neler yapmaz.Hiç yakışmadı.Ne görev veriliyorsa elinden geleni vermek zorundasın.Darılmak küsmek gibi bir lüksün olamaz.Büyük hata yaptı.
OFLU TÜRK 5 ay önce
GÖNDERİN GİTSİN KENDİNİ YILDIZ OYUNCU FALAN SANIYOR GALİBA
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@