7m

7m

hyundai

tamfinans

Abdülkadir Ömür’ün yeni imajı damga vurdu

Abdülkadir Ömür’ün uzun saçları sosyal medyaya damga vurdu.

Trabzonspor 09.01.2020, 18:41 09.01.2020, 18:43

Haber61 – Spor Servisi – Trabzonspor, Süper Lig’in ikinci yarısı için hazırlıklarını Antalya Belek’te yaptığı kampla sürdürüyor. 

Kampın 5. gününde öğle yemeğinde Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, yöneticiler, Teknik Direktörü ve oyuncular Basın mensupları ile bir araya geldi.

Yemek sırasında başkan Ahmet Ağaoğlu “yeni transfer birazdan burada olacak, uzun saçlı ve sarı çalan bir saç rengi var” diyerek basın mensuplarını heyecanlandırdı. 

ABDÜLKADİR ÖMÜR GELDİ

Başkanın bahsettiği yeni transfer Abdülkadir Ömür’ün kapıdan içeri girmesi ile belli olurken genç oyuncunun saçlarının uzaması dikkat çekti.

Bu durum sosyal medyada çok konuşulurken kullanıcılar Abdülkadir Ömür’ün yeni imajını oldukça beğendi. Hatta genç oyuncuyu Arjantinli oyuncu Carlos Tevez’in uzun saçlı haline benzetenler de oldu.

Abdülkadir Ömür’ün yeni imajı damga vurdu

Abdülkadir Ömür’ün yeni imajı damga vurdu

Abdülkadir Ömür’ün yeni imajı damga vurdu


Yorumlar (5)
mehmet 2 yıl önce
yakisani yapacaksin ,yakismamis,
dobra 2 yıl önce
olmyor olm işte ne zorluyosun,Uzun saç Yusufa yakışıyo ama sana değil,vur sıfıra Merih gibi.
agacuk 2 yıl önce
Yakışır genç delikanlı
ORHAN KİBAR 2 yıl önce
TRABZONSPOR UN ASLANI TRABZONSPOR UN KOÇU TRABZONSPOR UN EVLADI TRABZONSPOR UN SEVGİLİSİ TRABZONSPOR UN AŞKI RABBİM BİR DAHA SAKATLIK GÖSTERMESİN SANA
ts 2 yıl önce
Sahalara döndüğünde gelişimine önem verirse yabancı dil,mantalite,teknik olarak futboluyla sürekli zirve yi kovalarsa gelecekteki takımı barcelona olur bu potansiyel var.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@