Abdulkadir Ömür'ün hayali için son 3 maç

Trabzonspor'da Abdülkadir Ömür'lük 3 maç.

Trabzonspor 03.05.2021, 08:08 03.05.2021, 14:57
Abdulkadir Ömür'ün hayali için son 3 maç

Sakatlığını atlatan Trabzonspor'un yıldızı Abdülkadir Ömür, EURO 2020’de olmak istiyor. Hedefi ligdeki son 3 maçta resital sunup kendini A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş’e göstermek.

Bordo mavili Abdülkadir Ömür bir hayli hırslı. Genç futbolcu geçirdiği ağır sakatlığın izlerini üzerinden atmaya çalışıyor. Son maçlarda oyuna kulübeden dahil olan 21 yaşındaki futbolcu ligdeki kalan kısa bölümde ilk 11'e yerleşmeyi umut ediyor. Abdülkadir Ömür son 3 maçta kendini A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş'e yeniden ispat etmeyi hedefliyor. Konsantrasyonu, moral ve motivasyonu yüksek olan yıldız oyuncu antrenmanların da en çalışkan ismi. Abdullah Avcı'nın gözüne girerek adını 11'e yazdırmaya çalışıyor. Ligde son 3 maçtaki performansı EURO
2020'de olup olmayacağını gösterecek.

BU TURNUVAYI KAÇIRAMAM

Abdülkadir Ömür son 4 maçta ilk 11'de yer almasa da umudunu kesmiş değil. 21 yaşındaki oyuncunun "Bu turnuvayı kaçıramam" diyerek idmanlarda canla başla çalıştığı kaydedildi. Genç futbolcu ligin kalan bölümünde Trabzonspor'a sonrasında ise Milli Takım'a faydalı olmak istiyor.

GÜNEŞ ARADI

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş önemli becerileri olan Abdülkadir Ömür'den vazgeçmiş değil. Sakatlığı süresince genç oyuncuyla ilgili son dakika bilgilerini yakından takip etti. Hem A.Ömür'ü hem de Abdullah Avcı'yı arayarak sık sık bilgi aldı.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (7)
mustafad 5 ay önce
3 maçı göreceğiz ama kadroya girerse şenol hoca sayesinde olmuş olur.
61 5 ay önce
Ömür eğer kılavuzlarını dogru seçersen başarılı star olursun...
Misal ibeahşmoviç messi ronaldo vb sahada hırs azimli gol için oynuyorlar halen banks hesaplarında belki 300 600 milyon dolar euroları olmasına rağmen üst düzey oynayıp idman yapıyorlar çünkü neden sadece maç kazanmak için oynuyorlar bu tip oyuncuların idmanı mantalitesi se ni star yapar, yusuf ve burak bunlara en iyi örnek.
Edgar 5 ay önce
Zaten 4’de sabitiz. Ben bu Abdülkadir yerinde olsam artık korkak oynamaz, rakiplerin üzerine gider, sakatlık süresince yapılan sıkı çalışmaların karşılığını almaya bakardım. Çünkü çalışırsan kazanırsın. Çalıştıysan göster!
SOTKALI 5 ay önce
TRABZONUMUN MAYASI SAĞLAM ÇOCUĞU...KARDESIM HA BU KORKAK TOP ANLAYUSLIYLA HIC BI ŞEY OLMAZ..GIT YUSUF YAZICI GIBI GURURUMUZ OL YAYLAMIZIN FIRTINAMIZIN YÜZÜ.....Marsilya tarafına yolun düşerse teşekkür et bize bu SARI yusufu nasıl çalgılarsa HELAL OLSUN DE SELAMLARIMIZI ILE ZIRA BIKTIK BU SIKE BAHCE GS.BJK DAN YA SEHRIMIZE KAMP KURDULAR YUSUF SARI DIYOLAR BAŞKA BI ŞEY DEMIYOLAR....BIZ BÜYÜK TAKIMIZ YA..DEMEK BÖYLE OLUYOR KARDES
Hüseyin 5 ay önce
Kronik sakat bu çocuk Allah yardımcısı olsun ama böyle adamlar sönüp gidiyor işin sonunda. Bu sene satılamazsa 2 sene sonra anadoluya gider ancak.
safa 5 ay önce
Yanlış bilgilendirme lütfen. Kronik sakatlığı yok.
Ts_61 5 ay önce
Çok geç oldu. Bu saatten sonra Güneş olsan da Şenol almaz seni. Üzgünüm

Gelişmelerden Haberdar Olun

@