Abdulkadir Ömür: "Trabzonspor forması hedef oldu"

Trabzonspor'un genç oyuncusu Abdulkadir Ömür Adanaspor karşılaşması sonrasında açıklamalarda bulundu.   Abdülkadir, "Arkamda olan Sadi hocama teşekkür ediyorum. 8-9 yıldır alt yapıda görev yapıyorum. Muhammet abi ile Trabzonspor forması hedef oldu. Bende

Trabzonspor 12.01.2016, 21:21
Abdulkadir Ömür:
Trabzonspor'un genç oyuncusu Abdulkadir Ömür Adanaspor karşılaşması sonrasında açıklamalarda bulundu.
 
Abdülkadir, "Arkamda olan Sadi hocama teşekkür ediyorum. 8-9 yıldır alt yapıda görev yapıyorum. Muhammet abi ile Trabzonspor forması hedef oldu. Bende hayalini kurudğum şeye kavuştum. Bu duygu anlatılmaz. Taraftarların çok şey beklediğini biliyorudum. Benim için çok büyük benzetlemer ve övgüler yapıyorlar. Görev aldığım sürece elimden geleni yapacağım" dedi.
Yorumlar (6)
Erkan 5 yıl önce
Gercekten yetenekli bir cocuk
İbrahim 61 5 yıl önce
Mükemmel teknik ve hızlı ayrıca tek top oynuyor
Mhp 5 yıl önce
Bunlara sahip cikilsaydi ts cok ilerlerdeydi yabancilari silin bu takimdan hepsini asla bidaha almayin
ahmet 5 yıl önce
Trabzonsporun kurtuluşu alt yapıda. Pahalı ve flaş olarak kabul edilen transferlerle kulübün geldiği hali gördük. Geçmişten ders alalım popülist davranmayalım. Kurtuluş özlaynakları geliştirip kullanmakta. Kesinlikle doymuş, yaşlılar alınmamalı.
lütfi 5 yıl önce
Anlamdim giti ,sadi hoca devam etsin ,niye milyonlari yabincilara veriyoz hala akilanmadik ayip ve günah, artik yabanci oyunculardan bıktık özümüze dönelim lütfen iki sene daha bekleriz ,gururlaniyoruz genclerimizle sampiyonluktan daha heycanli
zafer Turalı 5 yıl önce
böyle yetenekleri bulduğu e A takıma aldığı için Sadi hocaya saygılarımı sunuyorum. lütfen böyle gençleri hiç kaçırmamak lazım. ım 5 senelik kontrat yapılsın. yoksa bizansli takımları kapar. benden söylemesi. Sadi hocam böyle tür yetenekler daha çok istiyoruz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@