banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Abdülkadir Ömür rakiplerini tek tek geçti

Tuttosport’un 2003 yılından bu yana düzenlediği ‘Golden Boy’ (Altın Çocuk) ödülüne bu sezon aday gösterilen tek Türk futbolcu Abdülkadir Ömür, 40’a düşürülen listede kendisine yer buldu.

Trabzonspor 18.09.2019, 10:34
Abdülkadir Ömür rakiplerini tek tek geçti

İtalyan Gazetesi Tuttosport’un 2003 yılından bu yana düzenlediği ‘Golden Boy’ (Altın Çocuk) ödülüne bu sezon aday gösterilen tek Türk futbolcu Abdülkadir Ömür olmuştu. 21 yaş altındaki en iyi oyuncuya verilen bu ödülün oylaması devam ederken, milli oyuncu bir bir rakiplerini elemeyi başardı.

Önce 100 kişi olarak açıklanan liste daha sonra 80’e düşmüştü. Aylardır süren oylamalar sonucunda adaylar 40’a düşürüldü ve Abdülkadir bu isimlerin arasında kendine yer buldu. Ödülü kazanan oyuncu; futbolseverlerin verdiği oyların yanı sıra, Avrupa’nın önemli gazetelerinden seçilen jürilerin kararları ile belirlenecek.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
murat başkan 1 yıl önce
dünya yıldız yaratıyor doktor efendi ise atom denemesi yapıyor..
Osman Karaduman 1 yıl önce
Diz sakatligi yaşayan oyunculari Avrupa kolay kolay transfer etmez...iyilesince yeterli fizik gucune ulasana kadar 30 dk dan fazla oynatmamali.Gecmis olsun Abdulkadire...
Yahya Lüle 1 yıl önce
İnsanı at ile karıştırmayın.Yaşının küçük olması önemli bir etken.Daha 20 yasında ve seneye yine adından çok söz ettirecek üstelik eskisinden daha fazla

Gelişmelerden Haberdar Olun

@