7m


7m

hyundai

Abdulkadir Ömür: Mutluyuz ama...

Milli takımda başarılı bir performans gösteren Abdulkadir Ömür açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor 17.11.2021, 08:31
Abdulkadir Ömür: Mutluyuz ama...

Karadağ karşısında Kerem Aktürkoğlu'nun attığı golde asisti yapan Abdülkadir Ömür, "Herkes çok mutlu, direkt gitmeyi çok isterdik, basit puan kayıpları yaptık. Ancak Play-Off için de mutluyuz. Orada en iyi mücadeleyi verip, Dünya Kupası'na gitmek istiyoruz" dedi.

Uzun bir aranın ardından A Milli Takım 'a dönen ve Karadağ karşısına 11'de başlayan Abdülkadir Ömür, Kerem Aktürkoğlu'nun attığı golde şık bir asist yaptı. 

'Biz iyi takımız'

Yıldız futbolcu, maçın ardından da sıcağı sıcağına açıklamalarda bulundu. Çok önemli bir maçtan galibiyetle ayrıldıkları için mutlu olduklarını kaydeden Abdülkadir, "Play-Off'larda çok zorlu rakipler var. Biz iyi takımız, en iyi şekilde hazırlanıp, galibiyetlere devam edeceğiz. Herkes çok mutlu, direkt gitmeyi çok isterdik, basit puan kayıpları yaptık. Ancak Play-Off için de mutluyuz. Orada en iyi mücadeleyi verip, Dünya Kupası'na gitmek istiyoruz. Bu forma altında çok mutlu ve gururluyum, elimden gelen her şeyi yapıyorum, tek isteğim katkı sağlamak" ifadelerini kullandı.


Yorumlar (2)
Mantıksız 7 ay önce
Sevgili Abdüş. Öncelikle, Seni Tebrik ediyorum . Dünkü golü de Sana yazdım, o çakma Trabzonlu’ya değil !! Cesaretini toplayıp, topla daha çok dikini gitmen gerekiyor. Bunu bazen yapıyor ama bir anda duruyor, top yana oynuyorsun.
Erdem 7 ay önce
Sen onu bunu boş ver daha alınması gerekli şampiyonluk kupası var biz onu alalım. İnşAllah Gaziantep maçında da gol veya asist yapabilirsin. Bir tane reklam vardı, çok çalışmam gerekli çok diye, bizde aynı çok maç kazanmamız lazım çok, inşAllah teker teker de bir çoğunu kazanacağız.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@