banner441

Abdulkadir Ömür için kritik gün!

Trabzonspor'un genç yıldızı Abdulkadir Ömür bugün bıçak altına yatıyor.

Trabzonspor 12.09.2019, 08:35 12.09.2019, 10:18
Abdulkadir Ömür için kritik gün!

AEK maçında sakatlanan Abdülkadir Ömür, sol dizinden menüsküs ameliyatı olmak için Almanya'ya gitti. Berlin'de bugün milli takımın doktoru Ufuk Şentürk'e ameliyat olacak 20 yaşındaki süper yıldız, bir süre burada kalacak ve ardından Trabzon'a geçecek.

AEK maçında sakatlanan Abdülkadir Ömür, sol dizinden menüsküs ameliyatı olmak için Almanya'ya gitti. Berlin'de bugün milli takımın doktoru Ufuk Şentürk'e ameliyat olacak 20 yaşındaki süper yıldız, bir süre burada kalacak ve ardından Trabzon'a geçecek. Ömür'ün ne zaman sahalara döneceği ise operasyonun ardından kesinlik kazanacak. Ancak futbolcunun yırtığının derinde olması nedeniyle süreç uzayabilir.

FİZYOTERAPİST İLE GİTTİ

Perşembe günü ameliyat olacak olan genç futbolcuya fizyoterapist Burak Subaşı'nın eşlik ettiği görüldü. Sol dizinde vertikal menisküs yırtığı tespit edilen Abdülkadir'in bugün ameliyat olacağı ve buradan çıkacak sonuca göre sahalardan ne kadar uzak olacağının belli olacağı ifade edildi. Abdülkadir Ömür'ün ameliyatını Trabzonspor'un eski doktorlarından milli takım doktoru Ufuk Şentürk yapacak.

.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (3)
Molla 5 ay önce
İnşAllah çok başarılı bir operasnla ,kısa zamanda sahalara döner...seni özleeceğiz Abdülkadir. Allah şfalar versin...ne 0lur anremanlara dikkat, bu ara çok sakat verdik.
Burak 5 ay önce
Evet KRTİTİK gerçekten
Dr.ugur 5 ay önce
Çok geçmiş olsun.Cok üzücü çok sevdiğim bir futbolcu gelecekte bir yıldız di.Cok ciddi bir sakatlık tabiki bunun sorumlusu malesef bir dr.Nasil teşhis edemeyip zorlamalara karşı ciddi bir sıkıntıya dönüştü.Sahalara dönmesi çok uzun zaman alir.Derim menisküs yırtığı uzun sürer futbolcu için çok acı bir durum çok uzun süre oynayamaz malesef.cok geçmiş olsun Allah şifa versin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@