banner536

banner526

banner513

Abdulkadir Ömür: Fenerbahçe maçında altyapıya mesaj vermek istedik

Trabzonspor Süper Lig’in 13. Haftasında sahasında Fenerbahçe ile karşılaştı.

Trabzonspor 25.11.2018, 23:24 27.06.2020, 12:11

Karşılaşma sonrasında Trabzonspor’un tecrübeli oyuncusu Zeki Yavru ve genç yıldızı Abdulkadir Ömür Haber61 mikrofonlarına özel açıklamalarda bulundu.

Zeki yavru “Güzel başlangıçlar için bu tür galibiyetler önemlidir. İnşallah her şey güzel olur. Bu milli arada iyi çalıştık iyi hazırlandık. Maçtan önce büyük bir yumak haline geldik. Oynamayan arkadaşlar olarak biz de elimizden geleni yaptık.” Şeklinde konuştu.

Abdulkadir Ömür ise “Öncelikle mutluyuz. Maçtan öncede söyledik. Her şeyi unutturacak bir maçtı. Maçtan önce altyapıdan çıkan 4 oyuncu olarak bu maç önemliydi altyapıya bir mesaj verelim dedik Allaha şükür kazandık. Geçen Sezon 85 te gol yemiştik 2-1 olduğunda biraz bocaladık ama çok şükür kazandık.

Hafta içi süreçle alakalı bizim konuşmamız mümkün değil. Bizim performansımızın düştüğü zaman öyle olaylardan düştüğünü düşünüyorlar.” Şeklinde konuştu.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
Taraftar 2 yıl önce
Fazla takılıp kalmadan önümüze bakmamız lazım fazla zafer sarhoşluğu iyi değildir. Önümüzdeki maçlarada bu şekilde hazırlanmamız lazım. Bu maçtan futbolcularda teknik direktörde taraftarda yönetim de ders çıkarması lazım gs maçından sonra çok havalara girdik herkezde şampiyonluk naraları attı rakipleri küçümsemek şımarmak. Eğer bu seferde feneri yendik diye gene şımarırsak ben söylim haftaya kayseri maçını kaybediriz. Camia olarak herkezin ayakları yere sağlam basmalı
Nuri cebiroglu 2 yıl önce
Allah aşkina bu çocuklara sahip çikin 18 yildir altyapidan topcu cikmiyor.iste buraksiz onursuz trabzonsppr bu.hepisinin gözleeinden öpuyorum.
zafer 2 yıl önce
ABDULKADIRI MESAJ YERINE ULASTI. AYNEN BU TEMPODA VE ALTYAPIDAN 2-3 OYUNCUYLA ILK ONBIR MONTELI DEVAM. GEVSEMEK YOK.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@