alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Abdülkadir Ömür: Bizim bir hayalimiz var

Trabzonspor'da Abdülkadir maç sonunda konuştu

Trabzonspor 17.10.2021, 21:30 17.10.2021, 21:59
Abdülkadir Ömür: Bizim bir hayalimiz var

Trabzonspor’un Fenerbahçe’yi 3-1 yendiği maç sonunda Abdülkadir Ömür açıklamalarda bulundu.

Abdülkadir şöyle konuştu;

Maç sonu inanılmaz bir mutluluk vardı. Herkes kenetlenmiş bir durumda. Bunu da sahaya yansıtıyoruz. Geriye düşsek bile pes etmeden kazanmak için elimizden geleni yapıyoruz. Maç sonu sevinci liderlik sevinci. Bizim bir hayalimiz var ve bu hayal için her hafta üstüne koyarak gitmemiz gerekiyor. Tüm takım arkadaşlarımın eline ayağına sağlık.

Kasımpaşa maçında da söylemiştim, bu takım şampiyon olacaksa elimizden geleni yapmaya çalışacağız. Bende vereceğim katkıyla şampiyonluk yolunda katkı vermek istiyoruz. Biz buranın insanıyız, buranın hayali şampiyon olmaktır. En iyi katkıyı vermeye çalışıyoruz. Maç sonunda çok mutluyduk. Mutluluktan ağlayanlar vardı. Herkes çok iyi performans gösterdi. Lider olmaya ihtiyacımız vardı 
 


Yorumlar (6)
Mahmuthan 2 ay önce
Helal Abdülkadir işte busun sen
İsiyin 2 ay önce
forvet arkası daha iyisin. ağlamak kendine kızmak bazen insana yarıyor sana da yaramış uşak. fakat lütfen Yusuf Sarı ve Ömür sizler daha fazla şut çekin şut çalışın... Bakasetas kardeşim yardım et şunlara...
KaradenizSamsun 2 ay önce
Çok iyiydin Abdulkadir agır sakatlıktan çıktın dahada iyi olacaksın insAllah seni gömmeye çalışanlara iyi cevap verdin..Sadece son vuruşlarda biraz çalışman lazım ama orta sahayı organize ettin..
doğrucu davut 2 ay önce
aferin çocuk.çok daha fazla çalış ve bu takımın şampiyonluğunda en ön safta ol.
Orhan 2 ay önce
Aferin Abdülkadir. Daha da iyi olacaksın, eski parlak günlerindeki gibi görmek istiyoruz seni. Gururumuz olmanı istiyoruz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@