"Abdülkadir dünyanın en kısa orkestra şefi"

Erman Toroğlu Abdülkadir'e övgü yağdırdı

Trabzonspor 26.11.2018, 13:13

Haber61 Spor Servisi

Eski hakem ve futbol yorumcusu Erman Toroğlu, Trabzonspor'u Fenerbahçe'yi 2-1 mağlup ettiği karşılaşmanın ardından mücadelede iyi bir performans ortaya koyan Abdülkadir Ömür'e övgü yağdırdı.

Toroğlu, Abdülkadir'in Fenerbahçe karşısındaki oyununu çok beğendiğini dile getirerek "Dünyanın en kısa boylu orkestra şefi Abdülkadir" ifadelerini kullandı.

Milli Takım teknik direktörü Lucescu'nun neden bu maça gelmediğini sorgulayan Toroğlu "Bizim çok bilmiş, ukala teknik direktörümüz Lucescu nerede? Bu maça gitmeyecek hangi maça gidecek? Lucescu'nun nerde olduğunu federasyondan birisi bana açıklasın. Abdülkadir diye bir adam çıktı herhalde dünyanın en kısa orkestra şefiydi. Bu akşam inanılmaz oynadı. Takımı resmen idare etti. Lucescu topçu arıyosun Almanya'da falan, al sana Abdülkadir" dedi.

Toroğlu ayrıca "Trabzonspor'un takım olmasını çok beğendim. Onur ve Burak kadro dışı kaldı, ne oldu? Mezarlıklar vazgeçilmezlerle dolu. Bu takım herhalde bu mücadeleyi yapar." yorumunu yaptı.

Yorumlar (7)
Halim 2 yıl önce
Burak ve Onur takımı kendilerinin idare edeceği oyuncakları zannediyordu. Öyle olmadığı görüldü.
emrah 2 yıl önce
HARİKA TESPİT ONUR VE BURAK ŞUAN ÇOK TEHLİKELİ İSİMLER BU TAKIMDAN DERHAL GÖNDERİLMELİLER.
Yilmaz.baltas 2 yıl önce
Erman hocam seni çok seviyoruz iyi ki varsın.
Ahmet Kücük 2 yıl önce
Abdülkadir ve yusuf yatici GS ile fb de oynasaydi milli kadronun vazgecilmezleri olurdum
Ofli 2 yıl önce
Hocam bizlerin tercümanı oluyorsun valla seviyoruz seni
halim 2 yıl önce
buyutmeyin .
o fizik gucu ile bir kac yildiz olur .
Hasan 2 yıl önce
Farkı ortaya çıkaran Yusuf ve Abdülkadir'in dar alanda oynamasıydı. İkisi de ceza alanı etrafında çok etkililer. Trabzonspor bu şablonla devam etmeli. H Türkmen banko oynamalı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@