banner526

banner533

banner513

3 gün sonra gelen kutlama

Trabzonspor Genel Kurulu’nda Celil Hekimoğlu’nu sonuna kadar destekleyen ve hatta salonda yanından ayrılmayan bir önceki kongrede kaybeden başkan adaylarından Metin Atasoy, başkan seçilen Muharrem Usta’yı kutladı. Sosyal medya hesabından kongreden 3 gün s

Trabzonspor 09.12.2015, 08:48
3 gün sonra gelen kutlama

Trabzonspor Genel Kurulu’nda Celil Hekimoğlu’nu sonuna kadar destekleyen ve hatta salonda yanından ayrılmayan bir önceki kongrede kaybeden başkan adaylarından Metin Atasoy, başkan seçilen Muharrem Usta’yı kutladı.

Sosyal medya hesabından kongreden 3 gün sonra mesaj yayınlayan Atasoy şunları ifade etti; 

YENİ DÖNEM...

Genelinde Trabzonspor'a yakışan fakat siyasetin varlığını iliklerimize kadar hissettiğimiz bir kongre yaşadık.

Sayın Usta çok az oy farkıyla da olsa klübümüzün yeni Başkan'ı seçildi.Kendisine ve ekibine zor koşullarda üstlendikleri bu onurlu görevde başarılar diliyorum.

Bu kongrenin bir başka galibide Sayın Hekimoğludur.Onuda tüm siyası ve sosyal engellemelere rağmen gösterdiği büyük başarıdan dolayı kutluyorum.

SAYGILARIMLA.

Yorumlar (2)
ibrahim halil 5 yıl önce
Bunlar küçük ve sığ düşünceler,, Siyaset Sonuca etkili oldu demek zavallılıktır, Evet siyasiler burada taraf tuttu, tutu ama AKP yerel teşkilat Celi dedi, soyluda Muharrem dedi, Bu aynen Diğer partililerde de oldu, Buradan şu çıkıyor TS AKP dende CHP dende MHP den de üst bir kurumdur.. Ve bunun en güzel örneği bu kongre olmuştur,, Millet siyasi kimliğini bir tarafa bırakıp TS yen en faydalı olanı belirlemeye çalışmıştır..
Ahmet Kozanoğlu 5 yıl önce
Siyaset madem etkili olmamış, neden bakan oy kullanmaya görevlendiriliyor? Bal gibi de siyasetin gölgesinde geçmiştir. Trabzon halkına müstehaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@