7m

7m

hyundai

Zorluoğlu Trabzon'daki çalışmaları yerinde inceledi

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu çalışmaları yerinde inceledi.

Trabzon 10.10.2021, 16:39 10.10.2021, 17:00
Zorluoğlu Trabzon'daki çalışmaları yerinde inceledi

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, İskele Caddesi, Gazipaşa Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, Maraş Caddesi, Kunduracılar Caddesi, Pazarkapı Mahallesi ve Uzunsokak’ta devam eden altyapı ve üstyapı çalışmalarını yerinde inceledi. Zorluoğlu, Bu süreçte bizlere sabır gösteren vatandaşlarımıza ve esnafımıza teşekkür ediyorum" dedi. 

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, kentin bu güne kadar ki en büyük yatırımlarından biri olan Ortahisar İçme suyu temini projesi kapsamında, İskele Caddesi, Gazipaşa Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, Maraş Caddesi, Kunduracılar Caddesi Pazarkapı Mahallesi ve Uzunsokak’ta ki yürütülen alt yapı ve üst yapı çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Zorluoğlu’na TİSKİ Genel Müdürü Ali Tekataş, Fen İşleri Dairesi Başkanı Murat Öztürk, Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanı Gürcan Başar ile ilgili daire müdürleri eşlik etti. Başkan Zorluoğlu çalışmalar hakkında ilgili amirlerden bilgi aldı. 

ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ
Uzunsokak, Kahramanmaraş Caddesi, Gazipaşa Caddesi, Cumhuriyet Caddesi boyunca yürütülen altyapı çalışmalarının bittiğini belirten Başkan Zorluoğlu, “Bu bölgede uyguladığımız çok özel planlamalar sonucunda altyapı çalışmalarımızı tamamladık. Şimdi titizlikle üst yapı çalışmalarımızı yapıyoruz. Bu çalışmalar tamamlandığında inanıyoruz ki Trabzon’un çehresi çok güzel olacak” ifadelerini kullandı. 
Pazarkapı Mahallesinde Başkan Zorluoğlu ile bir araya gelen vatandaşlar ise, “Yaptığınız iş çok kıymetli ve çok yerinde. Yıllarca paslı borulardan sular içmişiz. Az bir yağmurda her yeri sel alıyordu. Koordineli ve titiz çalışmalarınız sonucunda bu sıkıntıların çoğunu aştınız. Size ve ekibinize teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandılar.


Yorumlar (6)
Akın 8 ay önce
Maraş caddesinde ve hiç bir yolda parke taş istemiyoruz. Neden ısrarla parke döşüyorsunuz yollara. Arabalarımız kırılıyor, yollar çöküyor, bozuluyor. Modern ve rahat olana artık geçin asfalt dökün yollara artık.
Mustafa 8 ay önce
Aynı sokakları caddeleri yık yap. BAşka bi numra yok. Bu şehre yeni alanlar yeni yollar lazım.
Cehalet 8 ay önce
Koca Sokakta birtane akar olmazmi!?
Cehalete resim yolluyorsunuz.cünkü Cehaletten besleniyorsunuz.
Rustem 8 ay önce
Dostlar alış veriste görsün.hala daha inceleme yapıldı o yapıldı bu yapıldı dye haber yaptırma pesindeler yeter da bi tarafı yapmadan dger tarafı sokuyosunuz gidin bugün Değirmendere de sökülen yeri bakın ana yol ama uyarı tabelası bişe yok
HALİL 8 ay önce
Çukurçayır değirmen dere arası patates tarlası aldım tohum EKECEGİM bu sene kısmetse hep show yapın sakin gelir oraya bakarsiniz
Trabzon 8 ay önce
Gene Maraş Caddesi taş arabalar dökülecek..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@