banner556

Yomra modern salona kavuşuyor

Yomra Belediyesi tarafından yapılan modern salonun temeli atıldı.

Trabzon 28.12.2020, 16:25
Yomra modern salona kavuşuyor

Yomra Belediyesi tarafından yapımına başlanılan çok amaçlı salonun temel atma töreni bugün gerçekleştirildi. Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, bir kültür merkezi hüvviyetinde hizmet verecek olan salonu 2021 yılı içinde tamamlayarak hizmete almayı planladıklarını kaydetti.

Eski düğün salonu arazisinde yapımına başlanılan salonun temeline harç atan Başkan Bıyık, çok amaçlı salonun alt katında otopark bulunacağını, ayrıca düğün salonu, konferans salonu ve kına/nişan/nikah salonu bulunacağını ifade etti.

Yomra'nın eksiklerini sırasıyla gidermekte olduklarını belirten Bıyık, "Düğün salonu, konferans salonu, kına/nişan salonu ve otoparktan oluşacak, bir kültür merkezi mahiyetinde hizmet verecek olan çok amaçlı salonun yapımına başladık. İnşallah 2021 yılı içinde hizmete açmayı planlıyoruz. Böylece Yomra'mız modern bir salona kavuşacak. İlçemizin eksiklerini sırasıyla gidermek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her şey, çok daha yaşanılabilir bir Yomra için" dedi.

Yorumlar (4)
Kaptan 4 hafta önce
Başkan birde kaşüstü sahilinde denizi malı gibi çevirenlere bir çözüm bulsanız.Kaşüstü denizi kimin malı.Resmen el koymuşlar tellerle duvarlarla çevirmişler.Hanki çağda yaşıyoruz.
BenDeniz 4 hafta önce
Çok güzel konuya değinmişsiniz. Duyarlı olmak vatandaşlık görevidir! Kaşüstülü olarak bende rahatsızım sizi destekliyorum.
hamido 4 hafta önce
helal olsun .maçkadan selam
İnce gör 4 hafta önce
Evet şu an gerçekten çok acil olan halkın sabırsızlıkla beklediği bir yatırımdı. Allah akıl fikir versin size.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@