banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Yayladaki yıkımları kar yağışı da engelleyemedi

Trabzon yaylalarında kaçak yapıların yıkımı aralıksız sürüyor.

Trabzon 03.12.2019, 19:44 03.12.2019, 19:59
Yayladaki yıkımları kar yağışı da engelleyemedi

Trabzon'da yaylalardaki kaçak yapıların yıkımları sürüyor. Yaylaların karla kaplı olmasına rağmen yıkım ekipleri çalışmalarına ara vermedi. Akçaabat'a bağlı yaylalarda 8 adet kaçak yapı yıkıldı.

Trabzon'un Akçaabat ilçesinde bulunan Akpınar Mahallesi yaylasında 5, Dörtyol Mahallesi Erikli Yaylasında 2, Bela Yaylasında 1 kaçak yapı olmak üzere ttoplam 8 adet imar barışına aykırı yapı yıkılarak kullanılmayacak hale getirildi.  


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
Vatandaş 11 ay önce
Yaylalar resmen talan edilmiş. Aynen devam kimseye acımayın. Bizim millet şimdi bunu idrak edemiyor ama eğer böyle devam edersen fazla bir süre değil önümüzdeki bir kaç yıl içerisinde kendileride pişman olup şikayetçi olacaklar ama iş işten geçmiş olacak. Aynen devam edin ve devletin sert yüzünü millete gösterinki bir daha millet cesaret edemesin
Vatandaş 10 ay önce
Haçka Kayabaşı visera taşlıoba büyükharman kadırga büyükoba simba bela Karaağaç honefter derinoba eskala hanzar hıdırnebi serda bu yaylaları her yıl gezerim maalesef resmen şehir merkezimiz gibi beton yığını haline geliyorlar ve geldiler nerdeyse. Bir an önce önlem alınmalı derhal gereği yapılmalı
Sezgin 10 ay önce
başka türlü önlem imkansız. Vekiller Cora ve kaya da vadantaş yasağı bilmiyordu diye savunuyorlar. Yapmayanlardan dahamı akıllıydı bu uyanıklar. Yaylalar yap sata döndü.adam 30 yıllık kazancı yaylaya bi bina yapıp satarak haksız kazanç kazanıyor. Bu yolun kapanması asıl bunları çıldırtıyor.
zagene 10 ay önce
zararın neresinden dönülürse kardır mantığı ile hepsini temizlemek lazım.
Şehir merkezi rezil durumda bari yaylaların yakasını bırakın.
ilhan ÇAVDAR 10 ay önce
Sanki tek Trabzon yaylaları için yıkım yasası çıktı. Arkadaşlar Türkiye de tüm yaylalar işgal altında fakat ben mi rastlamadım, hiç yıkım olayı yaşanan il yok.
Bu ne kadar adaletli acaba. Herkesin yeniden düşünmesi gerekmez mi?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@