banner491

Derste skandal! Öğretmen ders anlatırken o sigara içti

Sınıfta öğretmen ders anlatırken öğrencinin sigara içtiğine ilişkin sosyal medyada paylaşılan görüntü tepki çekti. Görüntülerin, hangi okulda çekildiğinin belirlenmesi için çalışma başlatıldı.

Ankara’da bir okulda çekildiği iddia edilen görüntüde, İngilizce öğretmeni sınıfta ders anlatırken, bir öğrencinin pencere kenarında sigara içtiği görüldü.

Ayrıca sınıftan yükselen gürültü ve öğretmenin sınıfa sesini duyurma çabası da dikkat çekti.  Başka bir öğrenci tarafından kayıt altına alınan bu görüntüler ise dün gece sosyal medyada paylaşıldı.

Kısa sürede büyük tepki toplayan görüntünün, hangi okulda çekildiğinin belirlenmesi için çalışma inceleme başlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2019, 19:53

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
?
? - 1 hafta Önce

herşeyden önce milli eğitim bakanlığı incelenmeli.......bunların kurduğu sistemlerle okullar bu hale geldi.....öğretmenler itibarsızlaştırıldı.....öğretmenler dayak yemeye başladı.??????????????

Tursun
Tursun - 1 hafta Önce

Sayın polis memuru arkadaşlar elinizde kapı gibi selahiyet varken neden bu çocuklara sigara satan market ve bakkallara ceza kesmiyorsunuz kapattırmıyorsunuz

Ercan Aslan
Ercan Aslan - 1 hafta Önce

Öğretmenler son yıllarda şamar oğlanına dönmüştür. Dayağın savunulacak tarafı yok ancak bu g.zekalı o anda öğretmeninden dayağı hak etmiyor diyen gitsin DAĞDA YAŞASIN. Bu s.ı disipline yollayıp zaman harcamayacakjsın, doğruca okuldan atacaksın.

tarık
tarık - 1 hafta Önce

bir eğitimci olarak öğretmenin ne kadar çaresiz olduğunu tahmin edebiliyorum bu öğrencilerin okullarda ne işi var.öğretmenlere ne itibar kaldı nede saygı.hatta öyle bir hal aldıki sokakta yanlış yapanlara bile seni yetiştiren öğretmene diye atıfta bulunarak karşı gelinir olundu

SIRADAKİ HABER

banner441