"Yahu baktım Facebook’ta kıyamet kopuyor!"

Ganita'daki dip temizliği konusunda ki eleştirilere Başkan Gümrükçüoğlu cevap verdi.. 

Trabzon 11.04.2018, 15:49
"Yahu baktım Facebook’ta kıyamet kopuyor!"
Haber61/Haber Servisi
Levent USTABAŞI


Trabzon’un merkezdeki tek kalan deniz koyu Ganita’da yapılan deniz dip temizliği sırasında dolgu yapılarak temizlik yapılması büyük eleştiri almıştı. "Deniz böyle mi temizlenir doğa bozuluyor” tepkilerine bugünkü meclis toplantısında Büyükşehir belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, “Dünyanın her yerinde bu yapılıyor! Baktım Facebook’ta kıyamet kopardılar. Talimat verdim sabaha kadar bitirdiler” diyerek cevap verdi. 

Meclis üyesi Ali Sağır’ın konuyu gündeme getirmesine Gümrükçüoğlu şöyle cevap verdi; 

“Ganita temizlenirken oraya doğru baktım kıyamet kopuyor baktım hakketten malzeme koyulmuş. Açtım Hüseyin beye telefon “nedir bu?” dedim. Doğruymuş. Temizlik yapılabilmesi için bu malzemeyle ekskavatörümüz yürüyor.  Dünyanın heryerinde yapılan işlem budur. Zabıtaya da  gidin bakın bakalım bu doğrumu dedik. Kendi dairelerimizi kendi dairelerimizle kontrol ettiriyoruz.  Yahu arkadaş! O onun facebook’unda bu bunun internetinde, whatsapında kıyamet koparıyorlar. Açıklama yapıyorsun yine kıyamet kopuyor. Gece 11’De yine aradım niye bitmedi dedim. Dertleşiyoruz kusura bakmayın. Adamlar ağlamakta oldular. Biz dediler sabah kadar bu işi bitirip dedikoduları bitireceğiz dediler.  Diğer yerleri de kontrol edin dedim yine. Yine temizleyin dedim. Başkası da diyorki; Buraya bunun temizleme yetkisi yok diyor. Biz bunlara aldırırsak zaten iş yapmayız. Teşekkürler Ali Sağır. Beraber çalışacağız.”
Yorumlar (4)
İbrahim çevik 3 yıl önce
Bu açıklamadan şunu anlıyoruz..bu adamlar bir cacık bilmiyor. Özrü kabahatinden büyük.. Dünyada bu uygulayı bırakın bu kafada bir tek idareci bulamazsınız.
EAF 3 yıl önce
SON GÜNLERİN GÜMRÜKÇÜOĞLU TRABZON NE VERDİN HEP ZARAR
vatandaş 3 yıl önce
milleti koymuş salak yerine. şehirde dolaştığı yok ki, facebook dan görmüş. Biz bunlara aldırırsak zaten iş yapmayız, demiş bi de sanki iş yaptığı var. Alla kurtarsın bizi bunun elinden.
Serkan 3 yıl önce
ganitadaki çöpü temizleyeyim derken döktüğün hafriyatla suyu çamur deryasına çevirdin temizleyeyim derken daha çok kirlettin bu kadar öngörüsüz adamlar tarafından yönetilmek zorunda mıyız balık adam diye bir şey de duymadın mı başkan

Gelişmelerden Haberdar Olun

@