Vehbi Koç'tan Trabzon'a Yoğun Bakım desteği!

Trabzonlu iş insanı Vehbi Koç Trabzon'a yoğun bakım ünitesi yaptırdı.

Trabzon 13.04.2021, 14:04 13.04.2021, 14:29
Vehbi Koç'tan Trabzon'a Yoğun Bakım desteği!

Trabzonlu iş insanı Vehbi Koç ve Rasim Bayburt tarafından yaptırılan Haçkalı Baba Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesinin açılışı yapıldı. 

Açılışa Trabzon Valisi,İsmail Ustaoğlu,  AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, İl Sağlık Müdürü Hakan Usta, Vehbi Koç, Rasim Bayburt ve kurum yetkilileri katıldı. 

Trabzonlu iş adamı ve AK Parti'nin milletvekili adayı Vehbi Koç koronavirüsle mücadele sürecinde memleketini unutmadı. 

Her fırsatta Trabzon'a gelen ve Trabzonlularla bağını hiçbir zaman kopartmayan Vehbi Koç, pandemi sürecinde artan koronavirüs vaka sayıları yüksek olan Trabzon'da Haçkalı Baba Devlet Hastanesi'ne yoğun bakım ünitesinin kazandırılmasını sağladı. 

Vehbi Koç, Yoğun bakım ünitesinin Trabzon'a hayırlı olmasını temenni ederek "İnşallah yoğun bakım ünitesine ihtiyaç olmaz lakin insanlarımızın sağlığı için önemli bir ihtiyaç. Sayın Valimiz İsmail Ustaoğlu, İl Sağlık Müdürümüz Hakan Usta ve yetkililerimiz ile iletişim halinde hastanemize güzel bir ünite kazandırdık. Şehrimize hayırlı uğurlu olsun. Memleketimiz için her zaman elimizi taşın altına koymaya devam edeceğiz."dedi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
davut 6 ay önce
Allah razı olsun. Yalnız benim anlamadığım şey şu bizim vergiler bir hastane yoğun bakımı yaptıramıyor mu şehrin merkezindeki?
cavit 6 ay önce
reklam iyisi kötüsü olmaz geçen dönem 6. sıradaydın şimdi 4 e girersin hükümete şirin gözükme çabaları bunlarr
Batandaş 6 ay önce
Aynen öyle üstadım. Tam olarak bu
Ts can 6 ay önce
Reklam kokuyor hayrını vergiden düşmeden malının 40/1 vererek yap gizli yap sevmiyorum böyle haberleri ama yinede Allah'ım razı olsun

Gelişmelerden Haberdar Olun

@