banner491

Vali Zorluoğlu veda Turlarında

Vali Zorluoğlu’ndan VGC’ye veda ziyareti 

Vali Zorluoğlu veda Turlarında
banner432

AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı kesinleşen Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, veda ziyaretleri kapsamında Vangölü Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, Van’a döndü. Van’da çeşitli ziyaretler gerçekleştiren Vali Zorluoğlu, bu kapsamda Vangölü Gazeteciler Cemiyetini de ziyaret etti. Vali Zorluoğlu’nu, Vangölü Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Fatih Sevinç ile yönetim kurulu üyeleri Baki Karaca, Şükrü Akyüz, Bişar Ulutaş, Cemal Aşan ve Rıdvan Can karşıladı. 

VGC yönetimi ile bir süre sohbet eden Vali Zorluoğlu, Van’da görev yaptığı süre zarfında başarılı işler yapmaya gayret ettiklerini belirterek, Trabzon’da büyükşehir belediye başkanı olması halinde, orada da hizmet aşkı ile çalışmaya gayret edeceğini vurguladı. Van’da güzel anılarının olduğunu ifade eden Vali Zorluoğlu, devlette süreklilik esas olduğunu söyleyerek, devam eden projelerin kendisinden sonra gelecek kişiler tarafından sürdürüleceğini ifade etti. 

Vangölü Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Fatih Sevinç ve yönetim kurulu üyeleri de, Vali Zorluoğlu’na ziyaretinden dolayı teşekkür etti. 

Ziyaret, çekilen fotoğraf ve Vali Zorluoğlu’na takdim edilen plaket ile sona erdi. 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ZEKERİYA.
ZEKERİYA. - 11 ay Önce

ŞU GÜZELİM ŞEHRİMDEN BİR ADAY BULAMADINIZMI,,FEVZİ GÜMRÜKCÜ DIŞARDAN,,BU DIŞARDAN NEYMİŞ ÇAYKARADANMIŞ...

Mustafa  bilaloğlu
Mustafa bilaloğlu @ZEKERİYA. - 11 ay Önce

Zorunamı gitti çaykaralı diye

tspor
tspor - 11 ay Önce

ak parti kendi ayağına sıkmaya devam ediyor.
kesinlikle yanlış aday.

Trabzon
Trabzon - 11 ay Önce

Çok doğru karar

Vanlı
Vanlı - 11 ay Önce

Biz Van olarak kurtulduk. Size hayırlı olsun.

Vanlıya
Vanlıya @Vanlı - 11 ay Önce

Hepte vanlılar haber61 i okur birde yorum yazar:))))

sedat
sedat - 11 ay Önce

ben bir tane adam gibi adam gormedim su trabzonu kurtarsin veya turkiyeyi kurtarsin .gelen koltuga yapisiyor ve cebini sulalesini zengin ediyor .

van da çalışan maçkalı memur
van da çalışan maçkalı memur - 11 ay Önce

Van i 2 senede adam etti kayyum da,10 numara bir insan disardan olmasi daha iyi eş dost tanıdık yok,sadece hizmete eder..adam kayirmaz,burdaki fitneciler her secim ayni camurlari atar.

banner472