Vali Ustaoğlu’ndan Rektör Âşıkkutlu’ya Veda Ziyareti

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Trabzon Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Emin Âşıkkutlu'ya veda ziyaretinde bulundu.

Vali Ustaoğlu’ndan Rektör Âşıkkutlu’ya Veda Ziyareti

Balıkesir Valiliği'ne atanan Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Trabzon Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Emin Âşıkkutlu'ya veda ziyaretinde bulundu.

Trabzon Üniversitesi Rektörlüğü’nde gerçekleşen veda ziyaretinde Vali Ustaoğlu’nu Rektörü Âşıkkutlu ile birlikte Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hasan Karal ve Prof. Dr. Hüseyin Serencam karşıladı.

Trabzon’daki beş yıllık görev süresi boyunca Trabzon Üniversitesi ile yakın iş birliği içinde olmaktan ve birlikte yürütülen çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Ustaoğlu, bu anlamda da Trabzon'dan güzel anılarla ayrılacağını belitti.

Rektör Prof. Dr. Emin Âşıkkutlu da Vali Ustaoğlu’nun veda ziyaretinden duyduğu mutluluğu dile getirerek teşekkürlerini ifade etti.

Trabzon'da bulunduğu süre içinde gerek Trabzon’a gerekse Trabzon Üniversitesi’ne gösterdikleri yakın ilgi, verdikleri destek ve gerçekleştirdikleri çok değerli hizmetlerinden dolayı şahsı ve kurumu adına ayrıca şükranlarını ileten Rektör Áşıkkutlu, Vali Ustaoğlu'na hayırlı olması temennisiyle yeni görevinde başarılar diledi.

vali-ustaoglundan-rektor-asikkutluya-veda-ziyareti.jpeg

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum
Önceki ve Sonraki Haberler