7m


7m

hyundai

Vali Ustaoğlu'ndan Trabzon Emniyetine tebrik

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Yomra saldırısının failini yakalayan Trabzon Emniyet Müdürlüğü personelini tebrik etti.

Trabzon 11.06.2021, 22:08
Vali Ustaoğlu'ndan Trabzon Emniyetine tebrik

Trabzon'da Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık’ın belediye binası önünde uğradığı silahlı saldırıyla ilgili aranan firari saldırgan H.A. (29) ile olayın azmettiricisi olduğu öne sürülen T. K., polis ekiplerince düzenlenen operasyonla yakalandı. Gözaltına alınarak Emniyet Müdürlüğü'ne götürülen şüphelilerin sorguya alındığı öğrenildi.

Yaşanan gelişme sonrası failleri kısa sürede yakalayan Trabzon Emniyetine,Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu'ndan tebrik geldi.

Ustaoğlu "Yomra Belediye Başkanımıza yapılan silahlı saldırının azmettireni de, zanlısı da silahıyla birlikte, emniyet güçlerimiz tarafından yakalanarak gözaltına alınmıştır. Kısa bir süre içerisinde bu olayı aydınlatan emniyet personelimizi tebrik ediyorum." ifadelerini kullandı.

Trabzon İl Emniyet Müdürlüğü sosyal medya hesabı da "Sayın Valimiz sağolsunlar" şeklinde cevap verdi.


Yorumlar (3)
Derman 1 yıl önce
Trabzon emniyet teşkilatını konuyla ilgili hassasiyetlerinden dolayı canı gönülden kutlarım. Şehrimin böyle olaylara gebe olmasını istemiyorum. Kısa sürede gösterdikleri çaba ve başarı için teşekkürler.
Vatandaş 1 yıl önce
Emniyeti tebrik eder ve sayın başkana özel polis koruması verilmesi ve bu tür üzüntü verici hadiselerin yaşanmaması dileklerimle
Vatandaş 1 yıl önce
Aydınlatıldığına pek emin değiliz Yomralılar olarak!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@