alexa metrics

banner536

Trabzon’un merkezinde iş yerlerini su bastı! Esnaf isyan etti

Trabzon’da yağmur sonrası su basan işyerinde esnaf isyan etti.

Trabzon 03.10.2021, 13:38

Haber61 - Haber Servisi / Trabzon’un Ortahisar ilçesinin en işlek caddelerinden biri olan Uzun Sokak’ta bazı iş yerlerini su bastı. Yağmurun ardından gerçekleşen su baskını sonrası iş yeri sahipleri isyan etti.

Uzun Sokak’ta bulunan Kristal Pasajı alt kısmında dükkanların sular altında kalmış hali cep telefonu kameraları ile görüntülendi.

İş yeri sahipleri, Uzun Sokak’ta yapılan altyapı çalışmaları sonrasında yaşanmaya başlanan su bakını sorununu yetkililere defalarca bildirdiklerini ve çözüm konusunda bir gelişme yaşanmadığını belirttiler.

Vatandaşın iş yerlerindeki suyu kendi imkanları ile boşaltmaya çalıştıkları görüldü.


Yorumlar (4)
Kemal 4 ay önce
Trabzon halkı AKPden memnun. Kovalarla boşaltıverin işte. Üzmeyin belediyemizi. Geçmiş olsun
MISAFIR 4 ay önce
Seçimde gösterin tepkinizi seçimde biatci olmayın 81 milyonluk ülke elbet iyisi çıkar şimdi ah vah seçimde yine yüzde 80 çok geçmiş olsun yandaş iş bilmeyen mutahitler yine sahnede
antikus 4 ay önce
aman diyim sakin haa belediyeyi veya oy verdiginiz siyasi partiye karsi bir sey söylemeyin günaha girersiniz, burdaki olay tamamen takdiri ilahi yani bu adar yagmur yagmasaydi bu su baskini olmazdi doga kabahatli ama parti asla ;))
uğur 4 ay önce
50 yıllık alt yapı yaptık 50 gün gitmeden foyası çıktı esnaf dua etsin 50 yıllık alt yapı olmasa başına ne gelirdi bilinmez ucuz yaşıyoruz bizi yaradan koruyor bu şehir kimsesiz ve sahibi yok

Gelişmelerden Haberdar Olun

@