Trabzonlu yeni seçilecek belediye başkanlarından ne bekliyor?

Haber61 Sordu vatandaşlar beklentilerini açıkladı

Haber61 Haber Servisi

Türkiye 31 Mart'ta sandık başına giderek yeni belediye başkanlarını seçeek.

Seçim sürecinde çalışmalar sürerken Haber61 sokağa inerek vatandaşlara yeni seçilecek belediye başkanlarından neler beklediklerini ve önerilerinin neler olduğunu sordu.

Vatandaşların yeni seçilecek başkanlardan en çok işsizliğe çare bulmasını talep ettiği görüldü.

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2019, 11:25
inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet adıvar
mehmet adıvar - 1 yıl Önce

Ne kadar cahil insanımız var Trabzon modernmiş yok ahmet başkanla b.şehir beld. başkanı koordineli çalışmış adamlar belediye binasını bile pay edemediler.

bosver61
bosver61 - 1 yıl Önce

ne yapacak belediyelere adam doldurarak mı çözecek işsizliği. Trafiği çözsün abuk sabuk yerlere inşaat ruhsatı vermesin Değirmendere vadisini islah edip yürüme alanları yapsın yeter

ibrahim pehlivan
ibrahim pehlivan - 1 yıl Önce

kanunibulvarı biran öncebitirilmeli acilen

ZEKERİYA.
ZEKERİYA. - 1 yıl Önce

BU SABAH SU FATURASI YAZILDI GERÇEKTEN KİRA VERİR GİBİ FATURA,,,DOKSANBEŞLİRA NEDİR BU BUNA GERÇEKTEN BİR ÇÖZÜM BULUNMALI..ELEKTİRİK FATURALARINI HİÇ HESABA KATMIYORUM..

Oflu 61
Oflu 61 - 1 yıl Önce

İNSALLAH güzel çömlekçi Mahallesi molozlar’dan ve hayat kadınlardan kurtulur yeni başkanımıza inaniyoruz.

bay mavi
bay mavi - 1 yıl Önce

Yıllardır gurbetteyim gözümde tütüyor memleketim.Denizi mavisi yeşili yağmuru çamuru özledim eğer çardak pide salonu duruyorsa o nefis pideyi bile özledim.Meydandaki o küçük balıkçı rus pazarı duruyormu bilmem ama memleket arkadaş memleket.

hakan
hakan @bay mavi - 1 yıl Önce

Kardeş samimi söylüyorum memleketin biraktiğin memleket değil... oldugun yere alamaya çalış bence. Buralara gelirsen çok sasirirsin

Hakan
Hakan - 1 yıl Önce

Popülist politikalarla Türkiye bir yere varamaz.Belediye başkanları kendileri ve yandaşlarını kalkındırmak için vardır. Trabzon'da çevre kirliliği had safhadayken yol süpürmeyi ve yıkamayı hizmet olarak görenlerden bir şey beklemek cehalettir. Onlar sadece kendi çıkarları için vardır. Trabzonun hangi ilçesi olursa olsun dere yatakları boyunca giderseniz her türlü inşaat atığı, çöp ve molozları yol kenarlarında öbek öbek görürsünüz.Çevir kazı yanmasın mantığıyla yönetilen, şahsi çıkarları ve de korktukları için sesini çıkaramayanların sessiz çoğunluğu olan bu şehrin hizmet alabilmesi ancak ve ancak vizyon sahibi insanlarla mümkündür.

Kadir Yılmaz
Kadir Yılmaz - 1 yıl Önce

Afedersiniz önce issizlik bakın 30 bin genç meydan işsizlik var


SIRADAKİ HABER