banner572

Trabzonlu yeni seçilecek belediye başkanlarından ne bekliyor?

Haber61 Sordu vatandaşlar beklentilerini açıkladı

Trabzon 21.02.2019, 11:07 21.02.2019, 11:25

Haber61 Haber Servisi

Türkiye 31 Mart'ta sandık başına giderek yeni belediye başkanlarını seçeek.

Seçim sürecinde çalışmalar sürerken Haber61 sokağa inerek vatandaşlara yeni seçilecek belediye başkanlarından neler beklediklerini ve önerilerinin neler olduğunu sordu.

Vatandaşların yeni seçilecek başkanlardan en çok işsizliğe çare bulmasını talep ettiği görüldü.


Yorumlar (12)
mehmet adıvar 3 yıl önce
Ne kadar cahil insanımız var Trabzon modernmiş yok ahmet başkanla b.şehir beld. başkanı koordineli çalışmış adamlar belediye binasını bile pay edemediler.
bosver61 3 yıl önce
ne yapacak belediyelere adam doldurarak mı çözecek işsizliği. Trafiği çözsün abuk sabuk yerlere inşaat ruhsatı vermesin Değirmendere vadisini islah edip yürüme alanları yapsın yeter
ibrahim pehlivan 3 yıl önce
kanunibulvarı biran öncebitirilmeli acilen
ZEKERİYA. 3 yıl önce
BU SABAH SU FATURASI YAZILDI GERÇEKTEN KİRA VERİR GİBİ FATURA,,,DOKSANBEŞLİRA NEDİR BU BUNA GERÇEKTEN BİR ÇÖZÜM BULUNMALI..ELEKTİRİK FATURALARINI HİÇ HESABA KATMIYORUM..
Oflu 61 3 yıl önce
İNSALLAH güzel çömlekçi Mahallesi molozlar’dan ve hayat kadınlardan kurtulur yeni başkanımıza inaniyoruz.
bay mavi 3 yıl önce
Yıllardır gurbetteyim gözümde tütüyor memleketim.Denizi mavisi yeşili yağmuru çamuru özledim eğer çardak pide salonu duruyorsa o nefis pideyi bile özledim.Meydandaki o küçük balıkçı rus pazarı duruyormu bilmem ama memleket arkadaş memleket.
hakan 3 yıl önce
Kardeş samimi söylüyorum memleketin biraktiğin memleket değil... oldugun yere alamaya çalış bence. Buralara gelirsen çok sasirirsin
Hakan 3 yıl önce
Popülist politikalarla Türkiye bir yere varamaz.Belediye başkanları kendileri ve yandaşlarını kalkındırmak için vardır. Trabzon'da çevre kirliliği had safhadayken yol süpürmeyi ve yıkamayı hizmet olarak görenlerden bir şey beklemek cehalettir. Onlar sadece kendi çıkarları için vardır. Trabzonun hangi ilçesi olursa olsun dere yatakları boyunca giderseniz her türlü inşaat atığı, çöp ve molozları yol kenarlarında öbek öbek görürsünüz.Çevir kazı yanmasın mantığıyla yönetilen, şahsi çıkarları ve de korktukları için sesini çıkaramayanların sessiz çoğunluğu olan bu şehrin hizmet alabilmesi ancak ve ancak vizyon sahibi insanlarla mümkündür.
Kadir Yılmaz 3 yıl önce
Afedersiniz önce issizlik bakın 30 bin genç meydan işsizlik var
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@