banner556

Trabzonlu tanzim satış için ne diyor?

TRabzon'da kurulan tanzim satış noktası için mikrofonu vatandaşlara uzattık.

Trabzon 07.03.2019, 20:09

Haber61 - Haber Servisi

Türkiye'de meyve sebze fiyatlarının fiyatlarının bir türlü istenilen seviyeye gelmemesi sonucu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın projesi olarak hayata geçen ve Türkiye2nin bir çok noktasına kurulan tanzim satış noktalarına vatandaşların ilgisi oldukça fazla. Trabzon'da da Ortahisar ilçesinde Meydan Parkı'na kurulan tanzim satış noktasına gittik ve Haber61 mikrofonlarını vatandaşlara uzattık. Genellikle uygulamadan memnun olduklarını söyleyen vatandaşların en büyük sıkıntısı kuyruklar. 

Ayrıca vatandaşlar tanzim satış noktalarının sayısının artmasını ve sürekli hale gelmesini talep ederken, kuruklara gerek kalmadan rahatça alışveriş yapabilmeyi istediklerini belirttiler.

Yapılan uygulamayı "Devlet bizi haydutların elinden kurtaracak" diyen vatandaşların yanında "Meydanın göbeğinde vatandaş rencide ediliyor" diyenlerde yok değil.

Yorumlar (20)
Akyazili 2 yıl önce
Günü kurtaran neden nasıl oldu diye sormayan aziz saf milletimiz.
Tekin 2 yıl önce
Tanzim satış Komünizme giden Sosyalizmdir. İlerde para tamamen saf dışı bırakılacaktır. Yaşasın Sosyalizm. Yaşasın Tanzim Satış. Tefeciler ortadan kaldırılsın...!!!
Vatandaş 2 yıl önce
Bu ülkede 60 yaş üstü oy kullanmaması lazım
Derin 2 yıl önce
Hedef hizmet olsa tanzim marketler kurulurdu ama hedef hizmet değil seçim. Seçimden sonra carrefouru migrosu kızdırmazlar yine fakire yüklenir zengini korurlar
vatandaş rıza 2 yıl önce
Elektrik,Doğal gaz,Benzin,Mazot içinde tanzim satışları kurulacak mı?
Ali 2 yıl önce
Kos koca devlet stokcuları bulamadımıda kendini bu duruma düsüruyor. Tarlada kaca cikiyorsa beli bir fiyat artısından daha pahalıya satılamaz osmanlı devletinde bile bu böyleydi ne zaman bu kadar kapitalist olduk anlamadım.
MANUEL 2 yıl önce
Heralde vatandas rencide oluyor. Ayiptir insanlar boyle duruma dusurulur mu. Ekonominin acilen duzelmesi lazim. Halk inanilmz derecede ezildi. Turk milletine bu sekilde hizmet son derece rencide edici
Gariban 2 yıl önce
kardeşim begenmiyorsan gider 10 tl ye alırsın boş yapmayın.vatandaş rumuzlu sen gençsin galiba hayatta hiç zorluk görmedin 60 yaş üstü ne çileler çekti.yazik sana.Akyazili evet biz safız siz hep akıllısıniź
Vatandaş 2 yıl önce
O eskiden kuyruk var dedikleri zaman dünyada yaşanan kriz vardı aç internetten arastir Amerika'da bile yakıt almak için karne gerekiyordu sen orda 2 liraya aldigin patatesi hükümet hal den 3 e alıp 2 ye satiyo üstelik senin verginle mazot parası kira SSK veremeden az düşünün da oradaki insanlara yazık değil mi
Antikus 2 yıl önce
sen ne cektin diye hayiflaniyorsunya secimden sonra benzin kuyruklarini arayacaksiniz sizde zeka olsa sunu sorardiniz ciftci mozotu kac liraya aliyor agaoglu yatina mazotu kaca aliyor ?? bunu anladigin gün bu gün tanzim satisin neden yapildigini anlarsin koskoca devlet kalkip hiyar satacak ?? sonra almanya bizi kiskaniyor ?? tarim ülkesi türkiye maasAllah her cins hiyar yetisiyor.
ali 2 yıl önce
beğenmiyoruz bu yüzden gidecekler
BORDO -MAVİ. 2 yıl önce
Yomralı Servet meşhur oldu.Çubuklu gugulli ve sakallı olan.Adamdır adam.:) :) :)
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@