banner556

>

Trabzon’da yaylada barakayı kumarhaneye çevirdiler!

Trabzon’da kumar tutkunları sınır tanımıyor.

Trabzon 10.01.2021, 16:18
Trabzon’da yaylada barakayı kumarhaneye çevirdiler!

Trabzon’un Düzköy ilçesi Haçka Yaylası’nda kumarhaneye baskın yapıldı.

Ö.K. isimli şahıs tarafından kahvehane haline gatirilen ruhsatsız iş yerinde kumar oynattığı tespit edildi. Düzköy ilçe Jandarma Komutanlığı’nda söz konusu yerde yapılan kontrollerde kumar oynadığı tespit edilen 19 Kumar Oynamaktan, 20 kişiye sosyal mesafe kuralına uymamaktan ayrıca işletme önünde araç içerisinde bekleyen 1 kişiye sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal etmekten toplam 91 bin 534 TL idari para cezası uygulandı.

Olayla ilgili olarak işletme sahibi Ö.K. isimli şahıs hakkında “Kumar Oynamak için Yer ve İmkân Sağlamak” suçundan adli işlem başlatılıp, kumar oyununda kullanılan malzemelere el konuldu.

Ayrıca yakalanan şahısların yapılan sorgulamasında A.B. isimli şahsın arama kaydı olduğu tespit edildi.

Yorumlar (7)
Adamın1i 3 hafta önce
Kullandığınız yayla evi sadece resimlerde kaldı maalesef yaylayı ihtiyaç İçin kullanan dedelerimize aitti o evler. Şimdi o yaylalardaki evler hepsi üst üste ve villa tarzı beton yığınlarıyla ( özellikle hakka ) dolu apartman dahi var o yaylalarda ( visera yaylasında )
Samed 3 hafta önce
Kimbilir daha kaç ev ve işyerinde haçka yaylasında oynanıyor.okadar purofosyenel olmuşlarki Bunlarla devletde uğraşamıyor. Özel eğidim ekipler bunları belki demizler.
Safet 3 hafta önce
Bunlar artık okadar polis ve jandarmayı hiçe saydılarki yakalandılar. Aşırı kendilerine güvendiler. Böyle cetelerle uğraşmak çok zor. Güvenliği teprik edmek lazım.
Kizgin 2 hafta önce
Akillanmaz bu millet arkadas
Hayat 2 hafta önce
Korona gelip de bunları bulmaz ki...
Carlo 2 hafta önce
Bizde çare tükenmez kimse kumar oynamachakkimixi engelleyemez ulenn
RÜSTEM AĞA 2 hafta önce
YAPILAN İŞ TABİKİ YANLIŞ SAVUNULAÇAK BİR YANI YOK AMENNA. FAKAT SON ZAMANLAR DA BÖYLE AKLA HAYALE GELMİYEÇEK YANLIŞ İŞLER YAPILTIĞINA ŞAHİT OLUYORUZ. BU İŞLER YASAKLA CEZA İLE ÇÖZÜLEÇEĞİNİ SAN MIYORUM. ESKİDEN BU İŞLERİ TOPLUM İÇİN DE YER BULAMIYAN VEYA BU İŞLERİ MESLEK HALİNE GEDİRMİŞ. SUÇA MEYİLLİ KİŞİLER YAPIYORDU. ŞİMDİ NE YAPACAĞINI BİLEMİ YEN HERKES YAPMAYA ÇALIŞIYOR. İŞTE ASİL SORUN BURDA SAKLI. POLİSİMİZ, JANDAR MAMIZ BU GİBİ SUÇLARA ÖN VERMEYEÇEK DİR. AMA TAM ANLAMIYLA ÇÖZÜM DEĞİLDİR.
HELE KARA DENİZ HELE TRABZON GİBİ GURURLU İNSANLARIN BU YÖNDE ÇIKAR YOL ARAMASI BİR HEMŞERİLERLİ OLARAK BENİ VE TÜM HEMŞERİLERİLERİMİ ÜZER TOPLUM DİŞI NA İTMEK ÇOK KOLAY. GİRSİN GODESE AKIL LANSIN ZİHNİYETİ BİZE BU İNSANLARI KAZANTIRMAZ. ÖNEMLİ OLAN TOPLUM İÇİN DE YER BULUP DOĞRUYU ANLIYABİLMELİ VEYA ANLADABİLMELİYİZ. SOSYAL ÇEVRE İŞ İMKANI DOĞRU SUNABİLSEK İNANIN BU VE BUNUN GİBİ OLAYLARLA KARŞILAŞMAYIZ. YORUMLARI OKUYORUM İNANIN ÜZÜLÜYO RUM BUNLARA BİZİM YALAŞIMIMIZ CEVAZ VERMEZ BU DEVLETİN OKULLARINDA YETİŞMİŞ İLİM ADAMLARIMIZ VAR. ÖNCE TEŞİS SONRA DEDAVİ BU İŞ ÖYLE TELEFON TUŞLARI İLE AHKAM KESMEYE BENZEMEZ. ASLIDA OKADAR BÜYÜTÜLEÇEK BİR OLAY DEĞİL FAKAT DÜŞÜNDÜRÜCÜ,

Gelişmelerden Haberdar Olun

@