vardallar

Trabzon'da yaşayanlar dikkat! 19 Mahallede su kesintisi yaşanacak

Trabzon'da 19 mahallede su kesintisi yaşanacak.

Trabzon 20.09.2021, 16:35 20.09.2021, 16:47
Trabzon'da yaşayanlar dikkat! 19 Mahallede su kesintisi yaşanacak

Trabzon Büyükşehir Belediyesi TİSKİ Genel Müdürlüğü, terfi merkezlerinin motor pompalarının yenilenmesi nedeniyle 21 Eylül Salı saat 19.00 ile 22 Eylül Çarşamba günü 19.00 saatleri arasında su kesintisi yaşanacağını duyurdu.

İşte o açıklama: “Ortahisar ilçesi 1 Nolu Erdoğdu, Yeşiltepe, Aydınlıkevler, 2 Nolu Erdoğdu, 3 Nolu Erdoğdu, Soğuksu, Aktoprak, Bengisu, Çamoba, Beştaş, Bahçecik(Bir Kısmı), Yalı, Kurtuluş, İnönü, Fatih, Toklu, Gülbaharhatun, Kireçhane, Gölçayır(Bir Kısmı)  Mahallelerini besleyen ve Kavakmeydan’dan başlayarak 8 kademe ile Aktoprak Mahallesi’nde son bulan basma hattı ve terfi merkezlerinin motor pompalarının yenilenmesi amacıyla gerçekleştirilen ihale kapsamında 6 kademede gerekli imalatlar tamamlanmıştır. Terfi zincirinin ilk ve en önemli kademesi olan Kavakmeydan terfi merkezi ve Erdoğdu 800 m³ terfi merkezinde eş zamanlı çalışma yapılarak değişim işlemi son bulacaktır. Yapılacak olan bu çalışma ile Ortahisar ilçesinde yer alan 11 mahalledeki yaklaşık 36 bin 756 aboneyi etkileyen su kesintilerine sebep olan motor pompalar yenilenmiş olacaktır. Bu sebeple 21 Eylül 2021 Salı günü saat 19:00 ile 22 Eylül 2021 Çarşamba günü saat 19:00 arasında, 1 Nolu Erdoğdu, Yeşiltepe, Aydınlıkevler, 2 Nolu Erdoğdu, 3 Nolu Erdoğdu, Soğuksu, Aktoprak, Bengisu, Çamoba, Beştaş, Bahçecik Mahallelerinde planlı su kesintisi uygulanacaktır. Halkımızın kesintilerden etkilenmemesi için gerekli önlemleri alması önemle rica olunur.”


Yorumlar (15)
fatih 1 ay önce
Kesintisiz günümüz yok yok şükür, kesinti olmazsa yaşayamayız. Acaba başka bir il var mı bu kadar su ve elektrik kesintisi olan
Davut 1 ay önce
Ezanları susturamazsınız, bayrakları indiremezsiniz
61ahmet61 1 ay önce
Su kesilmeyen bir hafta var mı?
Yeter 1 ay önce
Kesilmediği gün mü var bıktık yeter artık birgün elektrik birgün su
Özgür 1 ay önce
Belediye sorumluluktan kaçmak için artık attığı kesinti mesajlarında yüklenici firma çalışması, müteahit firma arızası gibi tanımlar kullanıyor. Sanki bu firmalara işi başkaları vermiş gibi aslında bizim olayla alakamız yok mesajı vermeye çalışıyor. Bunu kimse yemiyor söyleyeyim.
. 1 ay önce
haber yapmak için haber yapmayın bu su kesintisi zaten hergün var
Hayat 1 ay önce
Tek kelime bezdik……..
Trabzon 1 ay önce
Sizi işi BECEREMİYORSUN istifa!!!!!
VATANDAŞ 61 1 ay önce
Pandemi zamanı bu neyin kesintisidir Allah aşkına hijyeni nasıl sağlayacağız
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@