Trabzon'da Valilerden Kılıçaslan’a teşekkür!

Trabzon'da DSİ 22. Bölge Müdürü Cengiz Han Kılıçaslan’a başarılı çalışmalarından ötürü teşekkür belgesi verildi.

Trabzon'da Valilerden Kılıçaslan’a teşekkür!

Bilindiği üzere Resmi Gazetede yayımlanan Valiler Kararnamesi'ne göre; 57 ile yeni vali atandı.

Kararnameye göre Doğu Karadeniz Bölgesi’nde yer alan; Trabzon, Rize, Gümüşhane, Giresun ve Bayburt illerinde de valiler değişti.

Görev yeri değişen valiler sorumlu oldukları illerde veda ziyaretlerine başlarken, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Rize Valisi Kemal Çeber ve Giresun Valisi Enver Ünlü, Bölgemizin en önemli yatırımcı Kamu Kurumlarından biri olan Devlet Su İşlerini Unutmadı.

DSİ 22. Bölge Müdürü Cengiz Han Kılıçaslan’a başarılı çalışmalarından ötürü teşekkür belgesi veren Valiler, DSİ’nin taşkınlarla mücadele başta olmak üzere, bölge illerini kalkındıran yatırımlarının faydasına yönelik memnuniyetlerini dile getirdiler.

2 yıla yakın bir süredir DSİ 22. Bölge Müdürlüğü görevini yürüten Cengiz Han Kılıçaslan’ın özellikle taşkınlarda DSİ’yi etkin ve hızlı koordine etmesi, yenilikçi taşkın kontrol yatırımlarına imza atması ve yatırımları sürekli arazide yerinde takip etmesi, kamuoyu tarafından da takdirle karşılanıyor.

dsi-22-bolge-muduru-cengiz-han-kilicaslan.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler